62 18 فروردین 14016:08 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off 2022 تونی هاوک اسکیت‌باز حرفه‌ای به دلیل خستگی‌ناپذیری و خلاقیتش مورد احترام است: طبق مستندی جدید درباره «تونی هاوک: تا زمانی که چرخ‌ها سقوط کنند»، او بیش از 100 ترفند اسکیت برد را خلق کرده است. در فیلم مصاحبه در این فیلم به کارگردانی سام جونز، هاک نیز به اندازه کافی دوست داشتنی به نظر می رسد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/tony-hawk-until-the-wheels-fall-off-2022/

زیرنویس مستند Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off 2022 خوب یا بد، «تا زمانی که چرخ‌ها سقوط کنند» وقتی جونز و خدمه‌اش از او فیلم می‌گیرند که در حال اسکیت‌برد روی رمپ‌ها، در داخل و خارج از خانه است، فیلمبرداری می‌کند، «تا زمانی که چرخ‌ها سقوط کنند» بهترین تصویر را به تصویر می‌کشد. .

جونز که اولین فیلمش یک مستند صمیمی ناخوشایند از گروه Wilco بود (“من سعی می کنم قلبت را بشکنم”، در سال 2002)، فیلم را با بخش هایی از تمرین هاوک آغاز می کند و سپس به حالت معمولی تغییر می کند. او دوران کودکی هاوک در دهه 1970 در کالیفرنیا و نحوه برخورد او با به اصطلاح بریگاد استخوان ها، کادری از اسکیت بورد سواران به رهبری پیشگام این ورزش، استیسی پرالتا (که خود به یک مستندساز فوق العاده تبدیل شده است) را شرح می دهد.

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off' Review: Shred Until Shredded - The  New York Times

زیرنویس Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off 2022 مصاحبه‌های معاصر با همتایان هاوک، دسته‌ای از گریزل را نشان می‌دهد که روزهای شکوه و جلال را به یاد می‌آورند و متعاقباً در گمنامی فرو می‌روند. هاک که اکنون 53 سال دارد، از یک ستاره نوجوان به یک مرد جوان جویای کار عجیب تبدیل شد. ساخت بازی های X به هاوک رنسانس داد و او از آن نهایت استفاده را کرد. او اعتراف می کند که خیلی زیاد است. او می اندیشد که شهرت «بدترین دارو» است.

بیشتر از یک پرتره از یک ورزشکار منفرد، فیلم به یک پرتره خفیف وحشتناک از اجبار تبدیل می شود. اگرچه هاوک رسما بازنشسته شده است، اما نمی تواند متوقف شود. دوستان و رقبای اسکیت او از آسیب شدید بدنشان صحبت می کنند که شب ها از درد نمی توانند بخوابند. (عبارت “تا زمانی که چرخ ها سقوط کنند” نه از هاک بلکه از اسکیت بورد حرفه ای رادنی مولن می آید.)

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off | Official Trailer | HBO - YouTube

در حالی که هاوک اکنون به‌عنوان بزرگسالی بسیار مسئولیت‌پذیرتر از همیشه نشان داده می‌شود، پرالتا (برای اولین بار) هنوز معتقد است که این فوق‌ستاره به صحبت درباره خودزنی بی‌امانش نیاز دارد. در واقع، ماه گذشته، در آستانه انتشار تریلر از HBO برای این فیلم، هاک استخوان ران خود را شکست که با ترفندی به نام McTwist از دست داد – او در اینستاگرام گفت: “طنز عجیب”.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *