62 10 اردیبهشت 140111:14 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Gerry Anderson: A Life Uncharted 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند Gerry Anderson: A Life Uncharted 2022 دوران حرفه‌ای گری اندرسون 60 سال طول کشید و او برخی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی کودکان جهان از جمله Thunderbirds، Stingray، Captain Scarlet، Space:1999، Terrahawks، Space Precinct و بسیاری دیگر را ساخت و تولید کرد که برخی از آنها را با همسرش سیلویا انجام داد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/gerry-anderson-a-life-uncharted-2022/

Gerry anderson: A Life Uncharted (2022) - Filmaffinity

زیرنویس مستند Gerry Anderson: A Life Uncharted 2022 این مستند فوق‌العاده افشاکننده، پر احساس و عمیقا شخصی که یک دهه پس از مرگ او منتشر شد، از دسترسی انحصاری به بیش از 30 ساعت مصاحبه‌های منتشر نشده قبلی استفاده می‌کند تا داستان‌های ناگفته‌ای را که زندگی و مجموعه کاری او را تعریف کرده‌اند به اشتراک بگذارد.

New documentary Gerry Anderson: A Life Uncharted

زیرنویس Gerry Anderson: A Life Uncharted 2022 در ادای احترام مناسب به پیشگام فنی، و با اجازه کوچکترین پسرش جیمی، A Life Uncharted از هوش مصنوعی برای زنده کردن جری از طریق شبیه‌سازی «عمیق جعلی» استفاده می‌کند و به او اجازه می‌دهد داستان خود را صادقانه با طرفداران روی صفحه به اشتراک بگذارد.

با مصاحبه‌های اضافی و نظرات دوستان، خانواده، طرفداران و همکاران، بینندگان شاهد نگاهی آشکار به زندگی جری اندرسون، از دوران کودکی فقرزده به دست والدین متخاصم خواهند بود، و داستانی که قبلاً فاش نشده بود از سفر او به تبدیل شدن به خالق افسانه ای که میراثش هنوز الهام بخش و سرگرم کننده است تا به امروز.

Gerry Anderson: A Life Uncharted (2022) - IMDb

این مستند در سرویس اشتراک Britbox در بریتانیا در دسترس است که در 14 آوریل 2022 راه اندازی شده است و طرفداران آن را به عنوان “روز گری اندرسون” می شناسند. بریت‌باکس همچنین مجموعه‌ای ویژه از اپیزودهای جری اندرسون را با مقدمه‌هایی از مرد بزرگ (قسمت‌های Uncharted) و همچنین فیلمی ساخته شده دارد.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *