62 19 اردیبهشت 14015:54 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Spring Awakening: Those You’ve Known 2022

دانلود زیرنویس مستند Spring Awakening: Those You’ve Known 2022 برنده هشت تونی در سال 2007 از جمله بهترین موزیکال، “بیداری بهار” اکنون یک مستند تحسین برانگیز برای جشن پیروزی دریافت می کند. «بیداری بهار: کسانی که می‌شناسید» به مناسبت یک کنسرت اخیر با گروه بازیگران جذاب و جذاب، با چشم‌های گشاد شده موفقیت نمایش را بازبینی می‌کند. فیلم مایکل جان وارن ترکیبی مطمئن از ساخت توضیح‌دهنده، دفترچه یادداشت بچه‌های تئاتر و مستند جوک‌باکس است، که موفقیت‌های نمایشی (از طریق کلیپ‌ها) و اتحاد مجدد را به نمایش می‌گذارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/spring-awakening-those-youve-known-2022/

Spring Awakening: Those You've Known' Review: Rock 'n' Roll High School -  The New York Times

زیرنویس مستند Spring Awakening: Those You’ve Known 2022 موزیکال استیون ساتر و دانکن شیک یک ضربه غم انگیز – و راک و تصنیف های جذاب – به داستان قدیمی نوجوانانی که با میل، درد پنهان و والدین و معلمان نابخشنده دست و پنجه نرم می کنند، آورد. همانطور که از نمایشنامه فرانک ویدکیند در سال 1891 اقتباس شده بود، صحنه‌های دوره‌ای که در آن نقش بسته بود، خطرات ناشی از تجاوز را افزایش داد، که شامل رابطه جنسی، خودکشی و لمس ایمویی شخصیت‌هایی بود که میکروفون‌های نابهنگام را بیرون می‌کشیدند.

Spring Awakening: Those You've Known (2022) YIFY - Download Movie TORRENT -  YTS

زیرنویس Spring Awakening: Those You’ve Known 2022 لی میشل و جاناتان گروف، که بعداً هر دو در «Glee» بودند، با نقش‌های اصلی رمانتیک، Wendla و Melchior، برخاستند و در اینجا درباره پیوند خارج از صحنه با یکدیگر صحبت می‌کنند.

Spring Awakening: Those You've Known (2022) Subtitles - Subtitlemania.com

فضایی از گشاده رویی در تطابق با بیان خود در سریال وجود دارد: گروف پس از پایان اجرای خود در مورد بیرون آمدن صحبت می کند و لورن پریچارد همبازی او به سوء استفاده از دوران کودکی اش اشاره می کند. وقتی صحبت از ساتر، شیک و کارگردان تولید اصلی، مایکل مایر می‌شود، عصبانیت‌های به یاد‌آورده‌شده آن‌ها کمی گرم می‌شود، اما شنیدن اینکه ساتر به تیراندازی کلمباین در سال 1999 به عنوان انگیزه اشاره می‌کند، جذاب است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *