62 21 اردیبهشت 140111:34 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم They Talk to Me 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم They Talk to Me 2021 آنها صحبت می کنند یک فیلم ترسناک رازآلود ماوراء طبیعی محصول 2021 در مورد یک مهندس صدا است که به طور تصادفی پیام هایی از زندگی پس از مرگ را ضبط می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/they-talk-to-me-2021/

They Talk to Me (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم They Talk to Me 2021 مهندس صدا الکس (جاناتان تافسون) به طور تصادفی صداهای مرموز را ضبط می کند: پیام های نگران کننده ای از زندگی پس از مرگ که او را از خطر قریب الوقوع و وحشتناک هشدار می دهد.

مهندس صدا الکس (جاناتان تافسون) به طور تصادفی صداهای مرموز را ضبط می کند: پیام های نگران کننده ای از زندگی پس از مرگ که او را از خطر قریب الوقوع و وحشتناک هشدار می دهد.

فضای زیادی وجود دارد، و کارگردانی هنری فیلم و لوکیشن‌ها از این امر پشتیبانی می‌کنند. فقط اگر نویسندگان و ویراستاران بیشتر در ارتباط با اطلاعات معلق به جای ایجاد تعلیق با عکس های زیبا همکاری می کردند…» هیو بنی

THEY TALK (2021) Reviews of mystery horror movie - MOVIES and MANIA

زیرنویس They Talk to Me 2021 پیروی از زیبایی‌شناسی تثبیت‌شده جدیدترین فیلم‌های هیجان‌انگیز اروپایی در آنها صحبت می‌کنند به یک محدودیت برای یک داستان بالقوه جالب تبدیل می‌شود، اما با وجود ایده‌های خوب و بازیگرانی که تا حدی نشان داده شده است، به یک پیشرفت گاه قابل پیش‌بینی و غیرمستمر تبدیل می‌شود.

«آنها صحبت می‌کنند که با دیالوگ‌های مبهم، فیلمنامه نامنسجم، و بازیگران بین‌المللی دست و پاگیر، که به همان اندازه من گیج به نظر می‌رسند، مختل شده‌اند، آنها صحبت می‌کنند گیج‌کننده‌ای در سطوح مختلف و بدون شک گیج‌کننده‌ترین فیلمی است که تا به حال مجبور به نشستنم شده‌ام. از طریق.”

They Talk

علیرغم برخی ایرادات جزئی، آنها صحبت می کنند هنوز هم تمام تعهد و اشتیاق کارگردان نسبت به سینمای ترسناک را نشان می دهد و این راهی دلپذیر برای صرف یک ساعت و نیم است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *