63 2 خرداد 14011:50 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Through the Black Glass 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Through the Black Glass 2019 یک یتیم نابینای 18 ساله (واسیلیسا دنیسووا) با دیگر دختران نابینا و کم بینا در موسسه ای در شهر خیالی بلودونسک روسیه زندگی می کند. او در یک گروه کر در کلیسای ارتدکس محلی آواز می خواند. در غیر این صورت، زندگی او نسبتاً بی حادثه است. او بسیار زیبا، در عین حال عمیقا ترسو، فروتن و مذهبی است. او آرزو دارد به صومعه محلی بپیوندد. یک روز یک خیر ناشناس به او پیشنهاد می کند که در ازای دستمزد، هزینه عملی را بپردازد که بینایی او را بازیابی می کند. او با تردید موافق است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

Through Black Glass - film review

زیرنویس فیلم Through the Black Glass 2019 او به آلمان سفر می کند و در آنجا تحت یک عمل جراحی بسیار موفق قرار می گیرد. او همچنین با همسر آینده اش نیکولای (ماکسیم سوخانوف) که یک الیگارشی بسیار قدرتمند است، ملاقات می کند. او ادعای روابط سلطنتی دارد و خود را تزار می نامد. او صاحب هواپیمای شخصی خود است و در ملکی دیدنی با ارتشی از خدمتکاران غواصی زندگی می کند. زن جوان زیبا و کاملاً بینا غرق ثروت مبتذل و مبتذل شده است. این برخلاف فضایل دینی احتیاط، حیا و انفاق است که او به آن عادت کرده بود. او احساس می کند به دام افتاده است، نه شباهتی به پرندگان در قفسی که در وسط سالن غول پیکر نشسته اند.

مرد میانسال سر کچل، با قیافه غول‌پیکر، بی‌رحم، دستکاری‌گر و پارانوئید است (برخلاف زن رک، ساده لوح و ساده لوح). برای نیکولای، عشق یک تکه کالاست. او اعتراف می کند که اگر این عمل موفقیت آمیز نبود، دختر را به پرورشگاه باز می گرداند. او معتقد است که دائماً تحت تعقیب است. خانه توسط نگهبانان با سگ ها احاطه شده است و هر کجا که می رود توسط نیروهای امنیتی در کنار او است. او آرامش را در همسر آینده خود می یابد. می شکند و از ضعف هایش به او می گوید. اما او همچنین از او تقاضای رابطه می کند. دختر با وحشت و تحقیر عمیق پیشرفت های او را رد می کند. او پیشنهاد یک “رابطه سفید” را می دهد که باعث خشم مرد می شود.

THROUGH BLACK GLASS Trailer | PÖFF 2019 - YouTube

زیرنویس Through the Black Glass 2019 چند روز قبل از عروسی، نیکولای به دختر اجازه می دهد تا از زادگاهش دیدن کند. این زمانی است که او برای اولین بار یتیم خانه ای را می بیند که در آن بزرگ شده است. او همچنین با یک شخص بسیار غیرمنتظره از گذشته روبرو می شود، در رویدادی که می تواند آینده او را با نیکولای به طور جدی به خطر بیندازد. عواقب آن می تواند فاجعه بار باشد، با این حال به نظر می رسد که دختر آماده قمار است.

هشتمین فیلم بلند کنستانتین لوپوشانسکی فیلمساز اوکراینی که فیلمنامه فیلم را نیز نوشته است، تمثیلی از روسیه است، کشوری مسموم با الیگارشی و پدرسالاری. شاید تصاویر عجیبی از ولادیمیر پوتین در رنگ ها و بافت های مختلف به طور برجسته در وسط فیلم به نمایش گذاشته شود. رهبر روسیه از نظر بی رحمی و اقتدارگرایی با نیکولای تفاوت چندانی ندارد. مقایسه ساده و واضح است.

Through the Black Glass (2019) — The Movie Database (TMDB)

پایان نسبتاً قابل پیش بینی است و در عین حال کاملاً مؤثر است و فیلم مدت طولانی 140 دقیقه ای آن را توجیه می کند. با این حال، این یک تلاش بی عیب و نقص نیست. این فیلم فاقد برتری بصری دیگر کارگردانان روسی و اوکراینی مانند آندری زویاگینتسف، سرگئی لوزنیتسا و الکساندر سوکوروف است. بزرگترین مشکل این است که تصاویر اغلب آنقدر تاریک هستند که هم عملکرد و هم تنظیمات به سختی قابل تشخیص هستند. حتی روی صفحه نقره ای. با توجه به عنوان فیلم، این ممکن است عمدی بوده باشد، اما همچنان تجربه تماشا را مختل می کند.

فیلم Through Black Glass در بیست و سومین جشنواره فیلم شب های سیاه تالین در رقابت حضور دارد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *