63 4 خرداد 140111:00 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Zombivli 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Zombivli 2022 یک فیلم کمدی زامبی به زبان مراتی زبان هندی به کارگردانی آدیتیا سرپوتدار است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد.  با بازی لالیت پرابهاکار، وایدهی پارسورامی، آمی وگ و تروپتی خمکار این فیلم قرار است در 20 می 2022 در ZEE5 اکران شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

OFFICIAL TRAILER : Zombivli | Lalit Prabhakar | Amey Wagh | Vaidehi  Parashurami | Aditya Sarpotdar - YouTube

زیرنویس فیلم Zombivli 2022 در محله حومه شهر بمبئی، دیواری وجود دارد و ندارد. سودیر و سیما، یک زوج طبقه متوسط که به تازگی ازدواج کرده اند، زندگی بدون سختی و سختی را پشت سر می گذارند در حالی که ویشواس، یک زاغه نشین، آرزوی عزت برای مردمش دارد. زندگی آن‌ها با هم برخورد می‌کند که بعد از شب شهر پر از گریه‌ها و ناله‌های شوم می‌شود که متعلق به مردم نیست – آنها متعلق به زامبی‌ها هستند.

Zombivli (2022) - IMDb

زیرنویس Zombivli 2022 برای به تصویر کشیدن شکاف طبقاتی در زمان آخرالزمان زامبی، نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. Mihir Bhanage از تایمز هند آن را «آخرالزمان زامبی با طنز» نامید و نوشت: «فیلم با صدای بلند شروع می‌شود و به زودی پخش می‌شود. با این حال، در اواسط راه، از بین می‌رود و قبل از انتخاب به یک جشنواره درگ تبدیل می‌شود. در دوران اوج دوباره با سرعت بالا رفت.» ناندینی رامنات، منتقد Scroll.in معتقد بود که این فیلم ادای احترامی به Shaun of the Dead ادگار رایت است. رامناث افزود: “زومبیولی تا حد زیادی به عنوان یک کمدی با بدن‌های بی‌ضرر بازی می‌کند. این انسان‌های دومبیولی، از جمله همسایه‌های موساله و خودخواه سودیر هستند که بسیار خطرناک‌تر هستند.” کالپشراج کوبال در نوشتن برای ماهاراشترا تایمز به بررسی جنبه های فنی پرداخت و اظهار داشت: “گریم، VFX، فیلمبرداری در فیلم عالی و خطی است. A. V. Prafulla Chandra موسیقی پس زمینه را انجام داده است. حتی پس از پایان فیلم نیز در ذهن باقی می ماند. زامبی ها عاشق دیدن، شنیدن و تجربه کردن هستند.”

Zombivli', First Ever Marathi Horror Comedy Release Announced

Tarun Wadhwa، فیلمساز، دادخواستی را به دادگاه عالی ارائه کرده بود. در دادخواست ادعا شده بود که فیلم “Saregama India Limited” ظاهراً فیلم را با استفاده از ایده او ساخته است. حتی برای این کار هم اجازه نگرفته اند. به گفته خواهان، او ایده مربوط به فیلم را در سال 2018 با فیلمساز در میان گذاشته بود. پس از مدتی فیلمساز ایده من را رد کرد. اما در سال 2020، فیلمساز فیلم را با نام “Zombivli” معرفی کرد. قاضی پاتل گفت که این ایده نمی تواند دارای حق چاپ باشد. علاوه بر این، در این مورد، خواهان ها نتوانسته اند ادعای خود را ثابت کنند. دادگستری با بیان این مطلب از ماندن در اکران فیلم خودداری کرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *