63 13 خرداد 14014:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Veneciafrenia 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Veneciafrenia 2021 ونیسفرنیا یک فیلم مهیج اسلشر اسپانیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی الکس د لا ایگلسیا است. این اولین فیلم متعلق به برچسب “Fear Collection” است که توسط Sony Pictures International Productions و Pokeepsie Films در ارتباط با Amazon Prime Video ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Veneciafrenia 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Veneciafrenia 2021 گروهی از گردشگران جوان اسپانیایی برای گذراندن اوقاتی خوش به ونیز سفر می‌کنند، هرچند ساکنان آن‌ها روحیه‌ای از گردشگران ندارند. پس از رسیدن به آنجا، آنها با چشم انداز مبارزه برای زنده ماندن روبرو می شوند.

Veneciafrenia توسط Álex de la Iglesia در کنار خورخه Guerricaechevarría نوشته شده است. تولید شده توسط Pokeepsie Films و The Fear Collection AIE، با همکاری Sony Pictures International Productions و Prime Video و با مشارکت Mogambo Films،   این فیلم بین مادرید و ونیز فیلمبرداری شد.  تیراندازی در 5 اکتبر 2020 آغاز شد و به مدت هفت هفته به طول انجامید.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در پنجاه و چهارمین جشنواره فیلم سیجس (FICFC) در 9 اکتبر 2021 انجام داد. به طور آزمایشی برای اکران داخلی در 26 نوامبر 2021 برنامه ریزی شده بود،  تاریخ اکران داخلی دوباره برای 22 آوریل 2022 برنامه ریزی شد.

زیرنویس فیلم Veneciafrenia 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Veneciafrenia 2021 ژسوس پالاسیوس از فوتوگراماس به این فیلم 4 ستاره از 5 ستاره داد و نوشت که این فیلم “تمرینی اسکیزوفرنی در عشق به شر، شرورانی که بین عقل و جنون قاتل غیرمنطقی سرگردان هستند، بزهای قربانی و معضلات اخلاقی و اجتماعی” را ارائه می دهد و جسارت آن را می ستاید. در حالی که به طور منفی به پایان “نسبتا نرم” آن اشاره می کند.

مارتا مدینا از El Confidencial نیز به آن 4 ستاره از 5 ستاره داد، با توجه به اینکه این فیلم تقریباً تمام وسواس‌های بارز فیلم‌های دلا ایگلسیا را گرد هم می‌آورد.

زیرنویس Veneciafrenia 2021 - بلو سابتايتل

میگل آنجل رومرو در نقد فیلم Cinemanía، 4 ستاره از 5 ستاره را به آن داد و تاکید کرد که Venicephrenia داستانی از “توریسم هراسی و قتل در ونیز کوچک” است.

Oti Rodríguez Marchante از ABC 2 از 5 ستاره را به دست آورد و ارزیابی کرد که De la Iglesia و Guerricaechevarría موفق شده اند که داستان آنها چیز زیادی را بیان نمی کند، چیزی که در مورد آن است، و اینکه شخصیت های آن به اندازه کافی خسته کننده و احمقانه هستند که هر گونه خشونتی را به آنها تحمیل می کند. آنها برای بیننده عادی و قابل تحمل می شوند.

راکل هرناندز لوجان از HobbyConsolas 60 از 100 امتیاز (“قابل قبول”) را به دست آورد، و فیلم را یک “قطع کننده ناقص” می داند که پیامی را در محکومیت گردشگری انبوه نشان می دهد که نمی تواند بینندگان را با قهرمانان همدلی کند. او تیتراژ آغازین و عناصر متجاوز آمیخته با تصاویر کارناوال را ستود، در حالی که مشکلات تولید را که در مرحله تدوین حل نشده بود، بدترین در مورد فیلم می دانست.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *