63 15 خرداد 14012:40 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس انیمیشن Spycies 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Spycies 2019 یک انیمیشن ماجراجویی حیوانی-جاسوسی با خشونت کارتونی زیاد و لحظاتی پرخطر است. شرور اصلی شخصیت ها را با یک تفنگ یخی که در کت و شلوار رباتش تعبیه شده است منجمد می کند. اگرچه هیچ کس نمی میرد، هکتور (با صدای دینو آندراده) برای احیای او به CPR نیاز دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

انیمیشن ماموران مخفی دوبله فارسی Spycies 2019

زیرنویس انیمیشن Spycies 2019 هکتور و ولادیمیر (کرک تورنتون) نیز مورد حمله پهپادهای لیزری قرار می گیرند. تعدادی صحنه مبارزه وجود دارد که در آن شخصیت ها مشت، لگد و خراش می دهند. اما همه اینها بسیار کارتونی است و آسیب جدی ندارد. هکتور خود را در یک بخش روانپزشکی می‌بیند، جایی که تعدادی از شخصیت‌ها کلیشه‌های منفی از بیماری روانی را نشان می‌دهند. در حالی که این شخصیت ها قهرمانانه هستند، تصویر آنها هنوز مشکل ساز است. بخشی از داستان حول محور تغییرات آب و هوایی می چرخد. اما عمدتاً به‌عنوان یک وسیله طرح‌نویسی به جای بررسی مسائل پشت آن استفاده می‌شود. دوستی و کار گروهی موضوعات کلیدی فیلم هستند و ولادیمیر به ویژه اهمیت هر دو را یاد می گیرد. “خدایا” چندین بار به عنوان یک تعجب استفاده می شود، در حالی که کلمه “چرند” نیز به کار می رود. هم به هکتور و هم به یک اژدهای آتش‌نفس داروی بی‌هوشی داده می‌شود تا آنها را بیهوش کند.

انیمیشن ماموران مخفی دوبله فارسی - Spycies 2019 - انیمیشن اسپایسیس - اکشن -  کمدی

زیرنویس Spycies 2019 ولادیمیر (کرک تورنتون) و هکتور (دینو آندراد) – دو مامور مخفی با شخصیت‌های کاملاً متضاد – با هم کار می‌کنند. هنگامی که برخی از مطالب طبقه بندی شده از آنها به سرقت می رود، آن دو باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا آن را بازیابی کنند. در طول راه، آنها نه تنها به یک توطئه بزرگتر، بلکه به اهمیت دوستی و کار گروهی پی می برند.

Spycies (2019) - IMDb

یک فیلم دوستانه با لمس جیمز باند و پیامی زیست محیطی در هسته آن، Spycies وعده های زیادی را می دهد اما در نهایت یک احساس “مه” به جا می گذارد. فیلم با تعقیب و گریز با ماشین شروع می شود که شبیه به سکانس اکشن آغازین است که اغلب در فیلم های 007 دیده می شود. وقتی از ولادیمیر ابرجاسوس نامش می پرسند، او حتی با “ویلیس. ولادیمیر ویلیس” پاسخ می دهد. اکشن بی وقفه است، به حدی که خط داستانی به عقب برمی گردد. شرم آور است زیرا داستان به شدت حول محور تغییرات آب و هوایی و کاهش گونه های جانوری می چرخد ​​- موضوعی تحسین برانگیز و بسیار نادر در این ژانر.

از تصویر مشکل ساز بخش روانپزشکی نیز گریزی نیست. به تصویر کشیدن شخصیت‌هایی که در جلیقه‌های تنگ میزها را می‌لیسند و با وسواس تمیز می‌کنند، با فیلمی که قلبش – در بیشتر موارد – به نظر می‌رسد در جای درستی است، هماهنگ نیست. انیمیشن درجه یک همان چیزی است که از تیم سازنده Despicable Me، Minions و The Secret Life of Pets انتظار دارید. اما فراتر از تعقیب و گریز ماشین، تیراندازی، مشت زدایی و حملات هواپیماهای بدون سرنشین، چیزی جز یک پاورقی صرف در مورد تغییرات آب و هوایی باقی نمانده است. که به نظر فرصتی از دست رفته است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *