63 16 خرداد 140111:25 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Kongsi Raya 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Kongsi Raya 2022 کونگسی رایا یک فیلم کمدی درام مالزیایی محصول سال ۲۰۲۲ است. داستان یک سرآشپز چینی را روایت می کند که عاشق یک تهیه کننده تلویزیونی مالایی است، اما رابطه آنها با مخالفت هایی از سوی هر دوی پدر سرآشپز که مدت هاست با آنها مخالفت کرده اند، روبرو می شود. وقتی پدرها تصمیم می گیرند در مسابقه آشپزی تلویزیونی زنده رقابت کنند، اوضاع از کنترل خارج می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Kongsi Raya 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Kongsi Raya 2022 این فیلم در تاریخ 3 فوریه 2022 در سینماهای مالزی اکران می شود. در این فیلم ویلسون لی، قصرینا کریم، حارث اسکندر، ارا فازیرا، چو کین وا، اونگ آی لنگ و تدی چین به ایفای نقش می پردازند.

این یکی از پنج فیلم سال نو چینی 2022 مالزی و سنگاپور است، از جمله Nasi Lemak 1.0 و Small Town Heroes (مالزی)، Ah Girls Go Army و Reunion Dinner (سنگاپور).

زیرنویس فیلم Kongsi Raya 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kongsi Raya 2022 این فیلم داستان زوج جوانی به نام های جک، یک مرد چینی و شریفه، یک زن مالایی را روایت می کند. جک سرآشپز و مدیر رستورانی است که متعلق به پدرش است که یک سرآشپز بزرگ است. شریفه تهیه کننده برنامه های تلویزیونی پدرش رحیم است که او نیز سرآشپز مشهوری است.

وقتی خود را به والدین خود معرفی می کنند، هر دو مادر آنها را تایید می کنند اما هر دو پدرشان شوکه شده و مخالفت می کنند. همه چیز برای هر دو خانواده بدتر شد زمانی که هر دو پدر سرآشپز یکدیگر را در رقابت آشپزی همه جانبه که از تلویزیون پخش می شود به چالش می کشند. جک و شریفه باید قبل از اینکه از کنترل خارج شود راه حلی بیابند. آیا آنها می توانند پدران خود را اصلاح و متقاعد کنند که به توافق برسند؟

زیرنویس Kongsi Raya 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم توسط تدی چین کارگردانی شده است. اصطلاح کونگسی رایا به سال‌هایی اشاره دارد که تاریخ‌های سال نو چینی و هاری رایا آیدیلفیتری در یک دوره زمانی مشابه برگزار می‌شوند. این امر هر 33 سال یکبار به دلیل تغییر تقویم اسلامی اتفاق می افتد. از سال 1996 تا 1998، سال نوی چینی و هاری رایا در یک هفته اتفاق می‌افتند. این وضعیت بین سال‌های 2029 تا 2031 تکرار خواهد شد. این اصطلاح در مالزی و سنگاپور برای بزرگداشت جشن دو جشنواره با هم ابداع و استفاده شد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *