63 18 خرداد 14016:00 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Blind War 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Blind War 2022 یک اکشن چینی جدید با بازی اندی اون (ربایش) که در آن نقش یکی از اعضای سابق SWAT را بازی می‌کند که در حین انجام مأموریتی که به سمت و سویی پیش می‌رود، نابینا شده است. در حالی که این امر اکثر مردم عادی را از غرق شدن در غم و اندوه باز می دارد، شخصیت On در آغوش دردویل درونی خود را می پذیرد و از بقیه حواس قوی خود برای مقابله با نیروهای شرور در بازی استفاده می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Blind War 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Blind War 2022 این فیلم اکشن جنگ کور نام دارد تا او را از لگد زدن و مقابله با افراد بد با استفاده از تمام حواس او مانند Daredevil منصرف نکند. از کارگردان Huo Sui Qiang، ضرب وشتم، قتل عام، بازی های باله ای و مقادیر مسخره مهمات مصرف شده در تریلر جدید را بررسی کنید. هیچ زیرنویس انگلیسی وجود ندارد، اما چه کسی به آنها نیاز دارد وقتی عمل صحبت می کند. این یک دندان در برابر یک دندان و یک چشم برای یک چشم کور در عینک جنون آمیز اکشن جدید است!

زیرنویس فیلم Blind War 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Blind War 2022 همچنین با بازی Waise، Jane Wu و Vincent Matile، از نگاه اول وحشیانه بالا به کلیات آن پی می برید. On در اینجا در حالت فول اکشن ارتش یک نفره است و این فیلم خسته کننده به نظر نمی رسد.

زیرنویس Blind War 2022 - بلو سابتايتل

همه ما می دانیم که او مجروح می شود و به دنبال افراد مسئول می رود، بنابراین اجازه دهید مجموعه های اکشن وحشیانه آزاد شوند و تاریخ اکران در آمریکای شمالی را به ما بدهید!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *