63 18 خرداد 14016:16 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Der Wilde Wald 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند Der Wilde Wald 2021 “اجازه دهید طبیعت طبیعت باشد” فلسفه پارک ملی جنگلی باواریا است. با وجود مخالفت های گسترده، این چشم انداز به یک پروژه شاخص تبدیل شده است. از آنجایی که انسان ها با طبیعت تداخل ندارند، یک جنگل اولیه از جنگل های تجاری سابق، یک اکوسیستم منحصر به فرد و پناهگاهی برای تنوع زیستی در حال رشد است. انسان برای زنده ماندن به چه مقدار طبیعت «وحشی» نیاز دارد؟

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Der Wilde Wald 2021 - بلو سابتايتل

50 سال پیش، زمانی که به عنوان پارک ملی تعیین شد، جنگل باواریا اولین پارک ملی آلمان بود. اگرچه کمتر از 0.1 درصد از کل منطقه را پوشش می دهد، اما بیش از 20 درصد از گونه های شناخته شده در آلمان را در خود جای داده است.

زیرنویس مستند Der Wilde Wald 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Der Wilde Wald 2021 سیاه گوش که در خارج از پارک تعقیب و کشته می شود، اجازه دارد بدون مزاحمت در جنگل باواریا زندگی کند. علاوه بر این، دو دسته گرگ در این منطقه پرسه می زنند و جغد اورال تقریباً منقرض شده هنوز هم در اینجا یافت می شود.

زیرنویس Der Wilde Wald 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Der Wilde Wald 2021 مردم از سراسر جهان به پارک ملی می آیند. آنها به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که چرا ما به طبیعت وحشی بیشتری نیاز داریم و چه چیزی می توانیم از آن بیاموزیم تا در زمان تغییرات آب و هوایی از جنگل ها برای نسل های آینده محافظت کنیم.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *