63 23 خرداد 14015:26 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Rip in Time 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Rip in Time 2022 داستان Rip Van Winkle یک داستان کلاسیک است. آیا همه ما دوست نداریم یک چرت چند ساله داشته باشیم؟ پس از بیداری چقدر سرحال می شویم؟ در جدیدترین فیلم Hallmark Movies & Mysteries، Rip in Time، مردی از قرن هجدهم در سال 2022 با خاطره کمی از گذشته خود بیدار می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Rip in Time 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Rip in Time 2022 در این بازسازی جذاب داستان ریپ ون وینکل، کشاورز سارا (توری دویتو) مردی مودب و سرگردان به نام ریپ (نیل ماتر) را پیدا می‌کند که لباس‌های قرن هجدهمی پوشیده است، پس از آنکه طوفانی عجیب در دارایی‌اش می‌وزد. سارا سعی می کند به ریپ کمک کند، که به نظر می رسد از فناوری مدرن گیج شده است و ادعا می کند که در سال 1758 به دنیا آمده است.

زیرنویس فیلم Rip in Time 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Rip in Time 2022 معاون محلی، تد (کیسی مندرسون)، به زودی متوجه می شود که ریپ یک راز است – هیچ سابقه ای از او وجود ندارد. حس کردن ریپ مهربان است، سارا او را به عنوان یک کشاورز نگه می دارد تا زمانی که او توانایی هایش را بازیابی می کند. در حالی که پدر و پسر سارا به سرعت با او گرم می شوند، تنها کسی که او را تایید نمی کند تد است که نگران است که ریپ مشکلی نداشته باشد.

زیرنویس Rip in Time 2022 - بلو سابتايتل

با کمک ریپ، مزرعه‌ای که در حال مبارزه است، دوباره شروع می‌شود و او و سارا به هم نزدیک‌تر می‌شوند. سارا برای کمک به ریپ برای بازیابی خاطراتش، او را به شهر نیویورک می برد، جایی که پزشکان نمی توانند داستان او را رد کنند. در نهایت، یک فیزیکدان کوانتومی اذعان می کند که داستان ریپ از نظر تئوری امکان پذیر است و او حتی ممکن است بتواند به زمان خودش بازگردد. ریپ بین میل به رفتن به خانه و احساسات تازه یافته اش نسبت به سارا سرگردان است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *