63 25 خرداد 14012:51 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Crawlspace 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Crawlspace 2022 یک فیلم جنایی جنایی آمریکایی محصول 2022 است که در مورد یک لوله کش است که شاهد یک قتل وحشیانه است و به امید پیدا نشدن باید از قاتلان پنهان شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Crawlspace 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Crawlspace 2022 او به دام افتاده است … وحشت زده … و در عین حال خطرناک تر از آن چیزی است که آنها می توانند تصور کنند. رابرت لوله‌کش (هنری توماس) پس از مشاهده یک قتل وحشیانه در یک کابین دورافتاده، در یک فضای خزنده تنگ پنهان می‌شود در حالی که قاتلان برای یافتن ثروتی پنهان، ملک را جستجو می‌کنند.

زیرنویس فیلم Crawlspace 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Crawlspace 2022 همانطور که قاتلان نزدیک تر می شوند، رابرت باید تصمیم بگیرد که آیا فضای خزنده مقبره او خواهد بود یا میدان جنگ در مبارزه او برای بقا…

زیرنویس Crawlspace 2022 - بلو سابتايتل

«در Crawlspace به اندازه کافی ابتکار و اصالت وجود دارد تا آن را به یک زمان لذت بخش و جالب تبدیل کند. همه بازیگران در به تصویر کشیدن نقش‌هایشان کار شایسته‌ای انجام می‌دهند و توماس با شخصیتی که به او چیزی می‌دهد تا ابزارش را در آن غرق کند، بازی ارزشمندی ارائه می‌دهد.»

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *