63 26 خرداد 14014:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 در دوره وو ژو، یک رقصنده محبوب در لوئویانگ به ناحق سر بریده شد و به یک روح شیطانی تبدیل شد و یک سری از مردم را کشت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 دی، اولین کارآگاه در تبعید، توسط ملکه وو مورد عفو قرار می گیرد و به عنوان فرستاده امپراتوری برای تحقیق در مورد پرونده منصوب می شود.

زیرنویس فیلم Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Detective Dee and Deadly Fragrance 2022 با این حال، در راه بازگشت به شهر، او به طور غیرمنتظره ای ترور می شود و از صخره ای سقوط می کند. سپس دو نفر به اشتباه با هم مبادله می شوند و دی جعلی (با بازی Lv Zhaoyuan) مجبور می شود زیر نظر وزیر امور خارجه پرونده را بررسی کند، در حالی که دی واقعی که مجروح شده و حافظه خود را از دست داده است، به طور اتفاقی به Luoyang باز می گردد و به سرعت شواهد کلیدی عطر عجیب جسد را با غرایز تحقیقی خود درک می کند.

دی واقعی و قلابی به طور ضمنی با یکدیگر همکاری می کنند و از مزایای مربوط به خود برای نزدیک شدن به حقیقت استفاده می کنند، مقصر واقعی پشت “ارواح زن مدعی زندگی” سرانجام هویت واقعی خود را آشکار می کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *