64 30 خرداد 14016:11 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم King of Snipers 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم King of Snipers 2022 این داستان سال 1931 را روایت می کند، پس از وقوع “حادثه موکدن”، تک تیرانداز رن تیانشینگ به این نارضایتی گوش نداد و گروه ضد ژاپنی را هدایت کرد تا در یک نبرد شبانه برای کمین ارتش ژاپن کشته شوند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم King of Snipers 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم King of Snipers 2022 رن تیانشینگ نیز به شدت مجروح شد و توسط راهزنان نجات یافت. پنج سال بعد، رن تیانشینگ در یک کلبه زندگی می‌کند، فقط مشروب می‌نوشد و قمار می‌کرد و اتفاقاً بای جی، رفیق سابقش را ملاقات کرد.

زیرنویس فیلم King of Snipers 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس King of Snipers 2022 برای محافظت از بای جی، او تصمیم گرفت به سازمان ترور زیرزمینی ح‌ک‌چ بپیوندد تا در ترور کارشناس ویروس‌شناسی ژاپنی ساکاموتو ایچیرو شرکت کند و از مردم محافظت کند. این حریف سابق او سوریماچی کازویا بود که با موفقیت ایچیرو ساکاموتو را با اقدام به تنهایی برای محافظت از همرزمش رن تیانشینگ کشت. با این حال، تنها سه نفر، رن تیانشینگ، بایگه و لائو جیائو از تخلیه جان سالم به در بردند.

زیرنویس King of Snipers 2022 - بلو سابتايتل

سوماچی کازویا نیز تحریک شد و برای اینکه رن تیانشینگ را مجبور به حضور و دستور کشتار کلبه کند، تنها راهزن چهارم باقی ماند تا از رن تیانشینگ عبور کند و از او خواست در کوه هویا زندگی کند و بمیرد. سوریماچی کازویا هم تصمیم گرفت، اما تعداد دشمن زیاد است و همه جا دود است. سرنوشت همه چه خواهد شد؟

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *