64 1 تیر 140111:38 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Love & Gelato 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Love & Gelato 2022 عشق و ژلاتو برای اولین بار در ماه مه 2016 منتشر شد، نویسنده ای به نام جنا ایوانز ولش است که او همچنین برای جادوها برای چیزهای گمشده و ادامه عشق و ژلاتو شناخته شده است. این پیگیری‌ها عبارتند از Love & Luck و Love & Olives.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

 دانلود زیرنویس فیلم Love & Gelato 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Love & Gelato 2022 لینا تابستان را در توسکانی سپری می‌کند، اما حال و هوای آفتاب و منظره افسانه‌ای معروف ایتالیا را ندارد. او تنها به این دلیل است که آرزوی مرگ مادرش این بود که پدرش را بشناسد. اما چه جور پدری شانزده سال است که نیست؟ تنها کاری که لینا می خواهد انجام دهد این است که به خانه برگردد.

اما بعد به او دفترچه ای می دهند که مادرش زمانی که در ایتالیا زندگی می کرد نگه داشته بود. ناگهان لینا دنیایی جادویی از عاشقانه های مخفی، هنر و نانوایی های پنهان را کشف می کند. دنیایی که او را به همراه رن همیشه جذاب ترغیب می کند تا راه مادرش را دنبال کند و رازی را کشف کند که برای مدت طولانی پنهان مانده است. این رازی است که همه چیزهایی را که او درباره مادرش، پدرش و حتی خودش می دانست، تغییر می دهد.

یکی به او می گوید مردم برای عشق و ژلاتو به ایتالیا می آیند، اما گاهی اوقات چیزهای بیشتری کشف می کنند.

زیرنویس فیلم Love & Gelato 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Love & Gelato 2022 کمپ شاید بیشتر به خاطر کارگردانی و تهیه کنندگی ریبوت Benji در سال 2018 که به طور انحصاری در نتفلیکس منتشر شد، شناخته شده است. او همچنین در پروژه‌هایی مانند Love Happens در سال 2009 (که توسط اسکات استابر از نتفلیکس تهیه شده بود) مشارکت داشت و همچنین درام فانتزی Dragon Fly در سال 2002 از یونیورسال پیکچرز نوشت.

زیرنویس Love & Gelato 2022 - بلو سابتايتل

آنجلیکا واشنگتن عکس های متعددی را در طول تابستان 2021 در ایتالیا با جنا ایوان ولش (نویسنده کتاب) منتشر کرد و اظهار داشت که این “نقطه مورد علاقه مطلق او در کل جهان” است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *