64 8 تیر 14016:52 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Dark Light 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Dark Light 2021 پس از یک بحران زناشویی، آنی با دخترش امیلی به خانه خانواده نقل مکان می کند. نقطه شروع جدیدی که باید باشد وقتی متوجه می شوند که چیزی در خانه وجود دارد به یک کابوس تبدیل می شود. کیست، چه می‌خواهد، و برای رسیدن به آن تا کجا پیش خواهد رفت؟

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Dark Light 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Dark Light 2021 یک کارآگاه عجیب و غریب اینترپل از نیویورک، سانی پیترا (دامیان چاپا) که برای واحد جنایی مخفیانه لس آنجلس کار می کرد، خود را در حال تحقیق در مورد مجموعه ای مرموز از قتل ها در جزیره زیبای ایرلند می بیند. یک زن بسیار پریشان اما زیبا، جین دل ری (استفانیا ویلاسپسا) مسئول این قتل شده است. سانی ثابت می کند که نمی تواند او باشد زیرا او در یک موسسه روانی حبس شده است.

زیرنویس فیلم Dark Light 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dark Light 2021 با این حال مجموعه ای از وقایع مرموز عجیب هنوز به زن جوان اشاره می کند که مقصر است. پس از بررسی بیشتر سانی پیترا، متوجه می شود که پزشک دکتر توماس جین (ناتالیا اورتگا) در موسسه ممکن است شواهدی در دست داشته باشد که به گروهی از جادوگران اشاره می کند که نوعی باستانی از عمل غیبی شامل قربانی کردن انسان را انجام می دهند.

زیرنویس Dark Light 2021 - بلو سابتايتل

وقتی کشیشی (مارک مک کری) برای جن گیری جینی دعوت می شود، جین مورد حمله معنوی قرار می گیرد. مامور پیترا او را در مقابل یک شهر کامل از جادوگران شیطان پرست می یابد که هر کسی را که سر راه خود قرار می دهد بیرون می آورد. پیترا یک خدمه راگ را استخدام می کند تا با گروه شیطانی مقابله کنند و با کمک یک جوان خوش تیپ و منظم در بیمارستان (لوک اوبراین چاپا) و یک پسر بلوند مرموز کاریزماتیک (گابریل اوبراین چاپا) کارآگاه پیترا وارد شهر شیطان پرستی می شود. جادوگران و نقشه آنها برای قربانی کردن جین. سانی متوجه می شود که فراخوانی بالاتری نسبت به کارآگاه بودن دارد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *