64 11 تیر 140111:12 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Mindörökké 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mindörökké 2021 جبهه بیشتر به سمت غرب حرکت کرده است، این در حال حاضر سرزمین داخلی است. زمانی که یک هواپیمای مسافربری بر فراز دهکده سرنگون شد، اوسناس در بیمارستان نظامی در حال نقاهت است. Ocsenás با Béres و سپس همسرش در میخانه محلی آشنا می شود. مارگیتکا در سطح فکری یک کودک کوچک درمانده وجود دارد، اما ظاهر او نشان می دهد که او می تواند یک بازمانده از یک هواپیمای سقوط کرده باشد. مثلث عشقی عجیبی که بین این سه نفر ایجاد می شود به تراژدی اجتناب ناپذیری در این محیط منجر می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mindörökké 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mindörökké 2021 اولین نمایش جهانی فیلم György Pálfi در برنامه رقابتی یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم منطقه “A”، جشنواره بین المللی فیلم شب های سیاه تالین بود. این اثر برنده جایزه بهترین طراحی بصری از هیئت داوران بین المللی در مراسم رسمی جایزه شد که شخصا توسط طراح بصری آنا نیترا در تالین پذیرفته شد.

زیرنویس فیلم Mindörökké 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mindörökké 2021 اقتباس از داستان کوتاه سندور تار El valahová از Mindörökké. مطالب ادبی شما را به دنیایی دیستوپیایی می برد، که در آن تصاویر بصری ارزش شناسایی دارند زیرا فیلم بدون حمایت مستقیم دولت ساخته شده است. Mindörökké توسط KMH Film به رهبری Pusztai Ferenc و با همکاری Körúti Film و Filmax تولید شد. فیلم قبلی پالفی، صدای پروردگار، در رقابت در جشنواره فیلم توکیو رده A حضور داشت و پیش از آن سه جایزه (بهترین کارگردانی، جایزه ویژه هیئت داوران، جایزه سینماهای اروپا) را در رده A در کارلووی واری دریافت کرد. جشنواره بین المللی فیلم با فیلم سقوط آزاد.

زیرنویس Mindörökké 2021 - بلو سابتايتل

Pálfi قبلاً با Final Cut – Ladies and Gentlemen در کن ظاهر شد و قبل از آن Nem vykaj a baratou در کارلووی واری در رقابت بود. تاکسیدرمیا برنده چهار جایزه در جشنواره فیلم مجارستان، حضور در کن و از جمله برنده بهترین فیلم در شیکاگو شد و با موفقیت جهانی هاکل، جایزه فیلم اروپا را از جمله به او اعطا کرد. Mindörökké اثری سورئال و از نظر بصری قدرتمند شبیه به صدای پروردگار، سقوط آزاد و تاکسیدرمی است که تضمینی برای متحیر کردن بیننده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *