64 13 تیر 140112:22 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم The Millions 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Millions 2019 میلیون‌ها یک فیلم کمدی مهیج محصول ۲۰۱۹ نیجریه به نویسندگی و کارگردانی دو نفره تونده آپالوو و توکا مک‌بارور است. در این فیلم رمزی نوآه، بلوسم چوکووژکوو، تویین آبراهام در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند. این یکی از گران ترین فیلم هایی بود که در سینمای نیجریه ساخته شد و بودجه ای بالغ بر 62 میلیون پوند داشت. این فیلم در 30 اوت 2019 در نیجریه اکران شد و نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرد. این فیلم با فروش 12.5 میلیون پوند در سراسر جهان به یک موفقیت در گیشه تبدیل شد و در سپتامبر 2019 پس از کاسانوا دومین فیلم پرفروش نیجریه بود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Millions 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Millions 2019 داستان حول محور زندگی پنج پسر است که برای انجام سرقت عظیم پول در نیجریه گرد هم می آیند. بم کاتور (رمسی نوا)، یک کلاهبردار کاریزماتیک، نقش شخصیت اصلی را بازی می کند تا طبق برنامه ریزی شده، سرقت را با موفقیت انجام دهد. اما همه چیز آنطور که او انتظار داشت پیش نمی رود و نقطه اوج جالبی را تشکیل می دهد.

زیرنویس فیلم The Millions 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Millions 2019 عکاسی اصلی فیلم در 9 ژانویه 2019 آغاز شد و به مدت 17 روز در مکان های مختلف نیجریه در کادونا، ابوجا و لاگوس فیلمبرداری شد. نجام داد. او همچنین نقش مکمل را در این فیلم به دست آورد که اولین بازیگری او را نیز رقم زد.

زیرنویس The Millions 2019 - بلو سابتايتل

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *