64 24 تیر 14014:32 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Wrong Place 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Wrong Place 2022 مکان اشتباه یک فیلم اکشن آمریکایی به کارگردانی مایک برنز، بر اساس فیلمنامه ای از بیل لارنس، و تهیه کنندگی راندال امت و جورج فورلا است. اشلی گرین و بروس ویلیس بازیگران اصلی آن هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Wrong Place 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Wrong Place 2022 این فیلم داستان آشپز متامفتامینی را روایت می کند که یک رئیس پلیس سابق شهر کوچک را در تلاش برای جلوگیری از ارائه شهادت شاهد عینی علیه خانواده اش شکار می کند.

زیرنویس فیلم Wrong Place 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Wrong Place 2022 در سال 2021، بروس ویلیس برای بازی در فیلم اکشن Wrong Place قرارداد امضا کرد که فیلمبرداری آن اواخر همان سال آغاز شد. در مارس 2022، کارگردان فیلم، مایک برنز، که پیش از این فیلم دیگری از بروس ویلیس را از مرگ کارگردانی کرده بود، گفت: «قبل از شروع فیلمبرداری در Wrong Place در سال 2021، از یکی از همکاران ویلیس پرسیدم که بازیگر چه احساسی دارد و به او گفته شد که خیلی بهتر است.

زیرنویس Wrong Place 2022 - بلو سابتايتل

از سال گذشته حرف همکاران را قبول کردم، اما به زودی متوجه شدم که وضعیت ویلیس بدتر است. پس از پایان فیلمبرداری، گفتم: “تمام کردم. دیگر با بروس ویلیس فیلمی نخواهم ساخت.” من از اینکه او در تعطیلات است خیالم راحت است.» «مکان اشتباه» یکی از آخرین فیلم‌هایی است که ویلیس در آن نقش آفرینی کرد، که به دلیل تشخیص آفازی از بازیگری کناره‌گیری کرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *