64 25 تیر 14015:49 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم To Catch a Seed 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم To Catch a Seed 2021 فیلم Switched Before Birth به دنباله اولیویا کرافورد و همسرش برایان است که پس از سقط‌های متعدد، آزمایش‌های ناموفق متعدد IVF و رسیدن به حد مجاز مالی، سرانجام این خبر خوشحال کننده را دریافت کردند که او دوقلو باردار است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم To Catch a Seed 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم To Catch a Seed 2021 در حالی که آخرین دور IVF خود را سپری می کند، اولیوا با آنا رامیرز که پس از سال ها تمرکز بر رستوران های موفق خود در تلاش برای داشتن فرزند است، ملاقات می کند و با او دوست می شود. هنگامی که آنا نیز باردار می شود، خانم ها جشن می گیرند و شروع به آماده شدن برای نوزادان خود می کنند.

زیرنویس فیلم To Catch a Seed 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس To Catch a Seed 2021 اولیویا همچنین در کنار آنا است که از یک سقط جنین ویرانگر رنج می برد و در تلاش است تا به جلو برود در حالی که ازدواجش با رستوراندار گیب رامیرز از بین می رود.

زیرنویس To Catch a Seed 2021 - بلو سابتايتل

وقتی اولیویا و برایان بالاخره از دوقلوهای خود استقبال کردند، زندگی اولیویا کامل به نظر می رسد، اما دنیای این زوج خوشبخت وقتی متوجه می شوند که نه تنها نوزادان دوقلو نیستند، بلکه یکی از نوزادان نیز از نظر بیولوژیکی آنا و گیب است که در اولیویا کاشته شده است، دنیای آنها زیر و رو می شود.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *