64 29 تیر 140111:09 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Left for Dead: The Ashley Reeves Story 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Left for Dead: The Ashley Reeves Story 2021 بر اساس داستان واقعی اشلی ریوز 17 ساله (آنون اودریسکول) است که پس از حمله وحشیانه معلمی به مدت 30 ساعت در جنگل رها شده است. سام شلتون، که او با او در یک نوع رابطه بود. این فیلم به خوبی نشان می‌دهد که چگونه یک انتخاب بد، به‌ویژه در سال‌های حساس نوجوانی، اغلب می‌تواند بر کل زندگی یک فرد تأثیر بگذارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Left for Dead: The Ashley Reeves Story 2021 - بلو سابتايتل

پرونده اشلی شرایط فاجعه‌باری را آشکار می‌کند که وقتی به نگهبانش اجازه می‌دهد با یک معلم و مربی پایین بیاید. اشلی خوش شانس بود که پس از دعوا با شلتون در جنگل انداخته شد. اشلی مورد حمله وحشیانه شلتون قرار گرفت که او نیز کشتی گیر ماهری بود. او اشلی را در چنگال خفه نگه داشت و او را خفه کرد. سپس او را با کمربند و با دست های خالی خفه کرد و سپس او را در جنگل رها کرد و او را با خاک و برگ “دفن” کرد. وقتی پلیس اشلی را پیدا کرد، او به شدت زخمی، فلج و پوشیده از حشرات بود. با این حال، مبارزه هنوز به پایان نرسیده بود. به دنبال حمله وحشیانه اش، اشلی مجبور شد دوباره راه رفتن، صحبت کردن و تغذیه خود را یاد بگیرد. علاوه بر این، قضاوتی بود که او مجبور بود از مردم زادگاهش به خاطر رابطه نامناسب با یک معلم تحمل کند.

اودریسکول که نقش اشلی را بازی می کند، در نقش یک نوجوان بسیار متقاعد کننده است که از آنچه زندگی اش به آن تبدیل شده است، ناامید و افسرده است. او اغلب از مادرش می پرسد که آیا او هرگز قادر خواهد بود دوباره روی پای خود بایستد، به معنای واقعی و مجازی. ما اغلب به‌طور محسوسی می‌توانیم احساس پشیمانی کنیم که او به خاطر اینکه به خودش اجازه داده تحت تأثیر شلتون خوش‌حرف قرار بگیرد، که وانمود می‌کرد خوش‌خواهش است، احساس پشیمانی می‌کنیم. جنی گارث، که اکثر طرفداران بورلی هیلز 90210 او را با نام کلی تیلور به یاد می آورند، در نقش مادر اشلی، میشل ریوز نیز بسیار موثر است. میشل به معنای واقعی کلمه مجبور است دخترش را دو بار – در بیمارستان و در جامعه – به زندگی بازگرداند. گارث نقش میشل را باورنکردنی ایفا می‌کند، زیرا خستگی، نگرانی و حتی خشم دخترش که به او در مورد رابطه اعتماد نمی‌کند، به وضوح روی صورتش نوشته شده است.

زیرنویس فیلم Left for Dead: The Ashley Reeves Story 2021 - بلو سابتايتل

رابطه بین اشلی و دوست پسر ثابتش نیز معادله جالبی را در فیلم ارائه می دهد. با وجود اینکه اشلی تحت تاثیر شلتون قرار می گیرد، اولین عشق اشلی تصمیم می گیرد در کنار او بایستد. آنها به رابطه خود ادامه نمی دهند، اما اشلی همچنان از حمایت او برخوردار است، چه زمانی که از بیمارستان برمی گردد و چه در دادگاه. روشن نیست که آیا رابطه اشلی و دوست پسرش در زندگی واقعی اینگونه بوده است یا خیر، اما پس از چنین حمله وحشیانه ای، تنها می توانیم امیدوار باشیم که این مورد برای اشلی ریوز آسیب دیده نیز بوده است.

زیرنویس Left for Dead: The Ashley Reeves Story 2021 - بلو سابتايتل

«Left For Dead: The Ashley Reeves Story» به‌عنوان یک داستان هشدار دهنده به‌ویژه برای والدین نوجوانان یا خود نوجوانان عمل می‌کند. برای کسانی که می‌خواهند با احتیاط ادامه دهند، «Left For Dead: The Ashley Reeves Story» در روز شنبه، 12 ژوئن، ساعت 8/7c برای اولین بار در Lifetime به نمایش درآمد و توسط گلوریا یو یانگ کیم بر اساس فیلمنامه‌ای توسط کریستینا ولش کارگردانی شد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *