64 29 تیر 140110:57 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند The Day the Music Died/American Pie 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند The Day the Music Died/American Pie 2022 یکی از موردانتظارترین مستندهای من امروز در پارامونت+ در روز درگذشت موسیقی پخش می‌شود: داستان «American Pie» از دان مکلین که نگاهی به پشت صحنه یکی از نمادین‌ترین آهنگ‌های تاریخ ارائه می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند The Day the Music Died/American Pie 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند The Day the Music Died/American Pie 2022 وقتی بچه بودم، از الویس گرفته تا ایگلز تا شیکاگو و خوانندگان موتاون مانند اسموکی رابینسون، دایانا راس و لیونل ریچی، با موسیقی بزرگ‌تر بزرگ شدم. مانند بسیاری از پدرانی که قصه گو هستند، هر بار که امریکن پای در رادیو پخش می شد، داستان پشت آهنگ را برای ما تعریف می کرد. بنابراین دیوانه وار است که 30 سال به جلو برویم و مستندی را ببینیم.

این مستند با گفتن گارث بروکس آغاز می شود: «این می تواند بهترین آهنگ تمام دوران باشد». ما مونتاژی از بروکس، جان مایر و حتی یک مسابقه بوکس را دنبال می کنیم که در آن مردم آهنگ را می خواندند. تاریخچه پشت این آهنگ معنای زیادی دارد. یکی از مواردی که به یقین می دانیم این است که قسمت آغازین سوگواری خواننده مورد علاقه مکلین بادی هالی است. اما علاوه بر این، مکلین در مورد تئوری هایی که دیگران مطرح کرده اند، مادر بوده است، از جمله غزلی که در مورد باب دیلن که الویس یا آمریکا را پس از تیراندازی به جی اف کی یا حتی خدا و شیطان از سلطنت خلع کرده است.

زیرنویس مستند The Day the Music Died/American Pie 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Day the Music Died/American Pie 2022 همانطور که فیلم پیشرفت می کند، بسیاری از ضربان های مشابه دیگر مستندهای موسیقی را دنبال می کند. اول اینکه طیف وسیعی از مردم در مورد اهمیت آهنگ صحبت می کنند. (من به آنها برای داشتن گارث بروکس اعتبار زیادی قائل هستم). سپس شما داستان بزرگ شدن مکلین، ظهور او و تأثیراتش را دارید. در آخر، شما از مکلین خواسته بودید که آنچه را که الهام‌بخش این آهنگ بوده است، تجزیه و تحلیل کند و حتی برخی شایعات را در مورد آنچه آهنگ درباره آن است، لمس کنید.

از آنجایی که مستند به ضربات یکسانی می رود، به تنهایی نمی تواند برجسته شود. با این حال، من هم مشکلات زیادی با فیلم داشتم. اولاً، فیلم به طرز باورنکردنی با داستان سرایی خود درهم و برهم است. به صورت زمانی در همه جا وجود دارد. یک لحظه در حال یادگیری پایه و اساس آهنگ هستیم. در ادامه، مکلین را می بینیم که در سال 1997 در سنترال پارک با گارث بروکس آواز می خواند. سپس به طرز عجیبی به مکلین می رویم و در مورد نوشتن آهنگ صحبت می کنیم. به همین دلیل، داستان تحت تأثیر قرار می گیرد، زمان اجرا به شما آسیب می زند و علاقه خود را از دست می دهید.

زیرنویس The Day the Music Died/American Pie 2022 - بلو سابتايتل

در مجموع، متأسفانه، عدم تمرکز داستان و ویرایش عجیب و غریب، The Day The Music Died: American Pie را به مستند خوبی تبدیل کرده است که می‌توانست عالی باشد. طرفداران این آهنگ آن را دوست خواهند داشت، و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد، اما نمی توانید به این فکر نکنید که وقتی فیلم به پایان می رسد چه چیزی می تواند باشد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *