64 30 تیر 14015:44 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Babloo Bachelor 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Babloo Bachelor 2021 یک فیلم هندی محصول 2021 به کارگردانی آگنیدف چاترجی با بازی شرمن جوشی، پوجا چوپرا و تجاشری پرادان است. موسیقی متن توسط Jeet Gannguli و Indradip Dasgupta ساخته شده است. این فیلم در 22 اکتبر 2021 منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Babloo Bachelor 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Babloo Bachelor 2021 این فیلم در کانپور اوتار پرادش ساخته شده است، جایی که یک خانواده از طبقه متوسط ​​همیشه آرزوی عروسی پسرشان را داشتند. بابلو با چند دختر به امید پیدا کردن عروسش ملاقات کرده است، اما هیچ کدام از دختران حق نداشتند. سرانجام بابلو آوانتیکا را ملاقات کرد که قبل از ملاقات با بابلو 5 دوست پسر داشت.

زیرنویس فیلم Babloo Bachelor 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Babloo Bachelor 2021 آوانتیکا از بابلو می خواهد که این پیشنهاد را رد کند و بابلو او را برای ازدواج رد می کند. بابلو پس از یک ماه در عروسی پسر عموی خود، سواتی را ملاقات کرد که در نهایت عاشق او شد و در نهایت خواستگاری کرد. سواتی در سوهاگ رات (شب اول عروسی) بعد از مخلوط کردن قرص خواب در نوشیدنی بابلو و گذاشتن نامه ای برای بابلو فرار می کند. بابلو یک آگهی در روزنامه در مورد نمایش های سواتی می بیند و به بمبئی سفر می کند تا او را پیدا کند و به خانه بازگرداند. در زمانی که در بمبئی است، بابلو به آوانتیکا برخورد می کند، جایی که او احساسات خود را در مورد سواتی به آوانتیکا می گوید و موافقت می کند که به او کمک کند او را پس بگیرد. در حین صحبت با آوانتیکا، بابلو متوجه می‌شود که او بدون توجه به نامزدی‌های گذشته‌اش، فرد خوبی است و به بابلو می‌گذارد تا بین دو زن یکی را انتخاب کند.

زیرنویس Babloo Bachelor 2021 - بلو سابتايتل

موسیقی متن توسط Jeet Gannguli و Indradip Dasgupta نوشته شده توسط Rashmi Virag، Kumaar و Ashish Pandit ساخته شده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *