64 1 مرداد 140110:47 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس انیمیشن Hodge Saves Easter 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Hodge Saves Easter 2020 وقتی تخم‌مرغ طلایی دزدیده می‌شود، برت اسم حیوان دست اموز عید پاک، برادرش هاج را به خدمت می‌گیرد تا روز را نجات دهد!

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس انیمیشن Hodge Saves Easter 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس انیمیشن Hodge Saves Easter 2020 این، تا حد زیادی، بدترین “فیلم” انیمیشنی است که تا به حال دیده ام، و من حتی در تلاش هستم که آن را “فیلم” بنامم. در یک ساعت، شرایط زمانی را دارد که به عنوان یک فیلم در نظر گرفته شود، اما اینجاست که متوقف می شود. کل زمان اجرا شامل کاراکترهایی است که در حالت ایستا و در حال صحبت هستند.

زیرنویس انیمیشن Hodge Saves Easter 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hodge Saves Easter 2020 مدام بی پایان بی وقفه حرف زدن هر شخصیت ممکن است سه یا چهار انیمیشن از بازوهای خود داشته باشد که به نوعی حرکت می کنند، و نوعی انیمیشن اسکوت/کنار، و دائماً تکرار می شوند. یکی از شخصیت ها به معنای واقعی کلمه هر چند ثانیه ای که روی پرده می آید از کنارش می گذرد. همچنین هیچ تلاشی برای همگام سازی لب وجود ندارد. خیره‌های چشم مرده و حرکات ابتدایی دهان در مدل‌های شخصیتی کاملاً وحشتناک باعث می‌شود به نظر برسد که در نسخه اولیه FaceRig متحرک شده است، برنامه‌ای که تلاش می‌کند فیلم‌های وب‌کم شما را به صورت متحرک ضبط کند و یک مدل سه بعدی را در بالای آن قرار دهد.

زیرنویس Hodge Saves Easter 2020 - بلو سابتايتل

حدس می‌زنم یک «طرح» وجود دارد، اما بسیار بی‌معنی و بی‌معنی است. بین پچ پچ مداوم و فقدان هر گونه تحریک بصری، مغز من اساساً در تلاش برای عبور از این وضعیت خاموش می شود. اگر بخواهم این یک بررسی تک کلمه ای داشته باشم، این خواهد بود: تحمل ناپذیر. عقل خود را حفظ کنید و این مسخره “فیلم” را تماشا نکنید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *