64 2 مرداد 14016:22 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Air Murder 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Air Murder 2022 قتل هوایی یک فیلم درام کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی جو یونگ سان است. این فیلم بر اساس رمان Gyun اثر So Ji-won  که به فاجعه ضدعفونی کننده مرطوب کننده می پردازد که در واقع در کره اتفاق افتاده است، در 22 آوریل 2022 منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Air Murder 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Air Murder 2022 مبارزه برای کشف واقعیت بیماری کشنده ای را به تصویر می کشد که در بهار ظاهر می شود و در تابستان ناپدید می شود، سلاح مرگ که بر روی هوا سوار می شود و مرگ را برای جمهوری کره به ارمغان می آورد.

زیرنویس فیلم Air Murder 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Air Murder 2022 پزشکی که همسرش را بر اثر بیماری ریوی ناشناخته از دست می دهد و حتی پسرش را در معرض خطر قرار می دهد. خواهر کوچکتر گیل جو، دادستانی در دفتر دادستانی ناحیه سئول که پس از مرگ خواهرش وکیل می شود.

زیرنویس Air Murder 2022 - بلو سابتايتل
مدیر شرکت تولید کننده مرطوب کننده ضد عفونی کننده. صاحب یک مرکز اتومبیل که در یک لحظه تمام خانواده خود را به دلیل بیماری ریوی ناشناخته از دست داد. همکار یانگ جو در دفتر دادستانی ناحیه سئول.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *