64 2 مرداد 14016:54 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Wicked 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Wicked 2021 داستان اینکه چگونه Wicked از رمانی بر اساس تاریخ ناگفته جادوگر شهر اوز به یکی از محبوب‌ترین موزیکال‌های دهه‌های گذشته تبدیل شد، اساساً داستان‌های پریان است. و در حالی که اقتباس آن موزیکال روی صفحه نقره ای یک چالش بوده است (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم)، در نهایت همه چیز اتفاق می افتد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Wicked 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Wicked 2021 در زمان نگارش این مقاله، هنوز روزهای اولیه است، بنابراین در اینجا همه چیزهایی است که تا به حال در مورد فیلم می دانیم (و هشدار می دهیم، اگر کاملاً تازه وارد این ملک شده باشید احتمالاً اسپویل هایی وجود دارد):

بیایید دیدگاه یک تازه کار را در دنیای Wicked در نظر بگیریم: شما جادوگر شهر اوز را دیده اید، درست است؟ مطمئناً دارید: موزیکال جودی گارلند در سال 1939 درباره دختری از کانزاس که بر فراز رنگین کمان پرواز می کند، بر اساس کتابی از فرانک ال باوم، یکی از دوست داشتنی ترین آثار فرهنگی در تاریخ آمریکا است. (آیا می‌دانستید که این استعاره گیج‌کننده‌ای از پوپولیسم آمریکایی و استاندارد طلایی در آغاز قرن بیستم است؟ واقعیت جالب!)

در سال 1995، گرگوری مگوایر، نویسنده، داستانی فرعی در جادوگر گرفت – رابطه بین جادوگر خوب گلیندا و جادوگر شریر غرب، که او را الفابا (برگرفته از حروف اول ال. فرانک باوم) نامید – و رمانی تجدیدنظرطلبانه خلق کرد. با عنوان Wicked: The Life and Times of Wicked Witch of the West. داستان الفابا از دوران تربیت او تا دوران دانشگاه را دنبال می‌کند، جایی که قبل از اینکه این دو دوباره از هم جدا شوند، با رقیب سابقش گلیندا دوست می‌شود. او بعداً دو رمان دیگر را در مجموعه Wicked منتشر کرد، اما اولین آن چیزی است که باعث ایجاد موزیکال شد.

در سال 2003، رمان مگوایر توسط کسی جز اسطوره برادوی، استیون شوارتز – نویسنده اصلی فیلم‌های موزیکال مانند پیپین و موسیقی متن فیلم‌هایی مانند Enchanted و The Prince of Egypt – اقتباس شد. او برای اشعار به وینی هولزمن لیبرتیست پیوست (او نمایش افسانه ای My So-Called Life را ساخت) و موفقیت بزرگی در برادوی به وجود آمد.

در اوایل نوامبر، خبر رسیدیم که فیلم با معرفی دو بازیگر اصلی خود با سرعت تمام پیش رفته است – و کارگردان بازیگر واقعاً خوب عمل کرد.

ابتدا آریانا گرانده را در نقش گلیندا داریم، نقشی که کریستین چنووت به شهرت رساند. این کاملا منطقی است، زیرا آریانا علاوه بر داشتن پیپ، از طرفداران قدیمی Wicked است و با ژانر موسیقی غریبه نیست (او قبل از تبدیل شدن به یک بچه کانال دیزنی در برادوی شروع کرد). او حتی آهنگ‌هایی از این موزیکال اجرا کرده است، مانند ویژه برنامه Wicked’s 15th Anniversary و – به طرز خنده‌داری – ریمیکسی از بزرگترین آهنگ گلیندا، “Popular” را در آهنگ میکا انجام داده است:

زیرنویس فیلم Wicked 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Wicked 2021 برای الفابا – که به عنوان یکی از سخت‌ترین نقش‌ها در تئاتر مدرن شناخته می‌شود و توسط ایدینا منزل معروف شد – از سینتیا اریوو افسانه‌ای، بازیگر برادوی برنده تونی، امی و گرمی استفاده کردند.

به طور خلاصه، اینها برخی از تصمیمات بازیگری است که قدرت ستاره را به ارمغان می آورد، اما طرفداران برادوی را نیز راضی نگه می دارد.

در اینجا این دو سرنخ است که آنها به اطلاعیه خود از طریق FaceTime واکنش نشان می دهند و برای یکدیگر گل می فرستند:

این یک راه به‌طور شگفت‌آوری طولانی برای رسیدن به Wicked روی صفحه نمایش بزرگ بوده است. به گزارش Polygon، در سال 2012، یونیورسال اعلام کرد که قرار است این فیلم را با کارگردانی استیون دالدری بسازد. در سال 2016، هدف تولید برای اکران در سال 2019 بود، اما پس از آن چند اتفاق افتاد: اول، برنامه‌ریزی خراب شد، همانطور که با تصاویری که برای مدتی در خط لوله قرار داشتند، تمایل داشتیم. و دوم، Cats بیرون آمد و همه را در مورد خردمندی حتی تلاش برای آوردن موزیکال های محبوب به صفحه نمایش به شک انداخت. کدام، منصفانه! گربه‌ها، که در نهایت در تاریخ اکرانی که توسط اقتباس احتمالی Wicked خالی شد، به قدری یک فیلم غرق شده بود که باعث شد نویسنده موزیکال اندرو لوید وبر مجبور شود یک سگ درمانی بگیرد.

در اوایل سال 2021، تولید اعلام کرد که جان ام. چو کارگردانی خواهد کرد – او اخیراً اقتباسی از فیلم In the Heights را کارگردانی کرده است که بهتر از Cats ظاهر شد اما هنوز روند خوبی برای موزیکال های هالیوود نشان نمی دهد، tbh – با شوارتز و هولزمن اقتباس از این فیلم. فیلمنامه

این واقعیت که شوارتز و هولزمن اقتباس را خواهند نوشت، خبر بسیار خوبی است، زیرا به این معنی است که هر تغییری توسط افرادی که اولین بار Wicked را اقتباس کرده‌اند مدیریت می‌کنند و بنابراین باید احساس کنند که با دیدگاه سریال مطابقت دارند.

زیرنویس Wicked 2021 - بلو سابتايتل

گفت، چه کسی می داند! اندرو لوید وبر در فیلم Cats نیز کمک کرد و ما می دانیم که چقدر خوب پیش رفت. همین امر با موزیکال پرطرفدار Dear Evan Hanson، که اخیراً به عنوان یک فیلم بسیار بدحجابی (اگرچه من می‌توانم استدلال کنم که به اشتباه بدگویی شده است!) اقتباس شد، علی‌رغم اینکه مبتکران موزیکال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کنند.

با این وجود، دلیل خوبی وجود دارد که فکر کنیم Wicked به عنوان یک فیلم به خوبی کار خواهد کرد. به هر حال، این فیلم بر اساس یک موزیکال است که بر اساس کتابی ساخته شده است که بر اساس فیلمی ساخته شده است – این اقتباس همه چیز را دیده است، از نظر فرمت، و عالی باقی مانده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *