66 2 شهریور 14016:28 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم The Day After Halloween 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Day After Halloween 2022 روز بعد از هالووین زمانی شروع می شود که دو دوست، آدیسون (شلاک) و هیز (دلانی) جسد دوست دختر هیز را در وان حمام خود کشف می کنند. این دو نفر را به مسیری می‌فرستد تا بفهمند در جشن هالووین چه اتفاقی افتاده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Day After Halloween 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Day After Halloween 2022 در حالی که این زوج به دوستی خود نگاه می کنند، شروع به بررسی رابطه هیز و اینکه چگونه آن تا حد ممکن راحت پیش نمی رفت، می کنند. این منجر به این می‌شود که این زوج قبل از اینکه حتی به پلیس گزارش دهند، باید مطمئن شوند که داستانی دارند.

زیرنویس فیلم The Day After Halloween 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Day After Halloween 2022 یک کمدی ترسناک است که سعی می کند وقایع شب قبل را پس از کشف جسد مرده جدا کند. داستان از شب قبل و اولین ملاقات سال‌ها قبل می‌گذرد.

استفاده از زمان پرش باعث می شود داستان در همه جا پرتاب شود و هرگز زمان کافی برای درگیر شدن با داستان را به ما نمی دهد. ادیسون و هیز هر دو شخصیت‌های اصلی آزاردهنده هستند، با رفتار ادیسون و اینکه هیز برای مدت طولانی آن را تحمل می‌کند.

زیرنویس The Day After Halloween 2022 - بلو سابتايتل

همچنین برای جلو بردن افشای اصلی هزینه زیادی شده است که مهمانی آشفته را از داستان خارج می کند. منتهی به چیزی که می‌توانست جنبه بسیار جالب‌تری برای داستان داشته باشد، که احساس می‌شود ناقص است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *