اخبار 7 شهریور 14012:57 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 15 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022

دانلود زیرنویس مستند The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 ماجرای فیگو: انتقالی که فوتبال را تغییر داد، مستندی است درباره امضای قرارداد با لوئیس فیگو توسط رئال مادرید در سال 2000، زمانی که او مهره کلیدی باشگاه بارسلونا بود و فلورنتینو پرز با چهره های میلیونر که قبلاً دیده نشده بود، بازار را شکست.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 فیگو یک ستاره فوتبال در بارسلونا بود و به محبوبیت این تیم تبدیل شد و کاملاً مورد تحسین هواداران قرار گرفت تا اینکه رئال مادرید با او قرارداد امضا کرد. سپس آن «عشق» تمام شد…. و مانند هر طلاق خوب فیلم مانند، به یک کابوس تبدیل شد و فیگو به بدترین فرد در بارسلونا تبدیل شد.

این مستند داستان امضای فیگو با تیم حریف را با توضیحاتی در مورد اتفاقات واقعی، با تفسیر استثنایی خود لوئیس فیگو، فلورنتینو پرز (مربی که او را دزدید و با رئال مادرید قرارداد،) پوشش می‌دهد. و خوان گاسپارت (رئیس تیم بارسلونا).

زیرنویس مستند The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 قطعاً در میان فوتبال  بلکه هوادارانی که کنجکاو خواهند شد و احتمالاً جان خود را از دست می دهند تا بدانند واقعاً چه اتفاقی افتاده است، و عواقبی که قرارداد یک بازیکن برای چنین مبلغ هنگفتی بر روی قراردادهای آینده خواهد داشت، خواهد بود. مقیاس جهانی، شکستن بازار.

برای آن دسته از مخاطبانی که فوتبال/فوتبال را دوست ندارند، یا کسانی که این ورزش را بیش از حد ارزش گذاری می کنند، توصیه می کنیم از تماشای این مستند خودداری کنند. این بیشتر برای طرفداران فوتبال است.

زیرنویس The Figo Affair: The Transfer that Changed Football 2022 - بلو سابتايتل

ما آن را جالب دیدیم، و تصدیق می کنیم که روی روایت خوب و راویان استثنایی حساب می کند: بسیار خوشحال کننده است که از نزدیک بفهمیم واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *