اخبار 9 شهریور 14014:11 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم La jefa 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم La jefa 2022 تحت کنترل او یک فیلم مهیج اسپانیایی محصول سال 2022 به کارگردانی فرن تورس است که آیتانا سانچز-گیخون و کوملن سانز در آن بازی می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم La jefa 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم La jefa 2022 سوفیا که برای یک شرکت چند ملیتی کار می کند باردار می شود. رئیس سوفیا، بئاتریز، که ناامید از فرزندان است، در ازای ارتقای شغلی، به او پیشنهاد می دهد که کودک را به فرزندخواندگی بپذیرد. سوفیا به جای اینکه حاملگی خود را قطع کند، این پیشنهاد را می پذیرد.

La jefa اولین فیلم بلند فران تورس است. فیلمنامه توسط لورا سارمینتو نوشته شده است. تولید شده توسط Feelgood Media، Francisco Torres Quincoces، Hugo-Daniel Boyero Garmendia، Penúltima Toma AIE، Teoponte PC و Audiovisuales del Monte،   فیلمبرداری در سال 2021 انجام شد، تیراندازی در مادرید در ژوئیه.

زیرنویس فیلم La jefa 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس La jefa 2022 پابلو وازکز از فوتوگراماس به این فیلم با 4 ستاره از 5 ستاره امتیاز داد که «طبیعت پیچیده و بازیگوش آن، شایسته بهترین سینمای استثماری» را ستایش کرد و به ارزیابی داد و ستد بین سانچز گیخون به سبک جوآن کرافورد و «جوان و دلربا” کوملن سانز موتور فیلم است.

Oti Rodríguez Marchante از ABC امتیاز 2 از 5 ستاره را به دست آورد و نوشت که “روشی که در آن طرح پیچیده می شود بیش از حد اجباری است، اما به راحتی می توان مکانی را که طرح به سمت آن در حال چرخش است مشاهده کرد”.

زیرنویس La jefa 2022 - بلو سابتايتل

Carmen L. Lobo از La Razón به آن 3 ستاره از 5 ستاره داد و سانچز-گیخون “همیشه خارق العاده” و همچنین کوملن سانز را ستایش کرد و در عین حال شباهت های داستان را با داستان The Daughter نیز مشاهده کرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *