اخبار 14 شهریور 14013:22 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود ترینر بازی Halo 3 ODST: The Master Chief Collection – گیم تی پلی

دانلود ترینر بازی Halo 3 ODST: The Master Chief Collection  به عنوان قسمت بعدی مجموعه Halo: The Master Chief برای رایانه شخصی عرضه می شود. اکنون برای رایانه شخصی بهینه شده است، وقایع قبل از Halo 3 را از دید Orbital Drop Shock Troopers (ODST) تجربه کنید، زیرا آنها به زمین آشنا بازگشته و تلاش می کنند تا انگیزه های پشت حمله Covenant به نیوممباسا را ​​کشف کنند. ایزوله و آسیب پذیر، از مخفی کاری و دقت استفاده کنید تا از خطرات اشغال عهد جان سالم به در ببرید، در یک نبرد جدید و جذاب در جهان Halo.

براي دانلود ترینر اينجا کليک کنيد

ویژگی های بازی
ترینر بازی Halo 3 ODST: The Master Chief Collection تنظیمات/بهینه‌سازی‌های رایانه شخصی: Halo 3: ODST اکنون برای رایانه شخصی بهینه‌سازی شده است و تا 4k UHD و 60+ FPS بهتر از همیشه به نظر می‌رسد.* سایر تنظیمات بومی رایانه شامل پشتیبانی قابل تنظیم ماوس و صفحه کلید، پشتیبانی فوق عریض، سفارشی‌سازی FOV و موارد دیگر است. .

ترینر Halo 3 ODST: The Master Chief Collection کمپین: فصل جدیدی را در حماسه Halo بازی کنید و 11 ماموریت فراموش نشدنی را تجربه کنید.
Firefight: برای اولین بار، ODST Firefight به مجموعه Master Chief می پیوندد! اکنون روی سرورهای اختصاصی اجرا می شود، فایرفایت تا 4 نفر را پشتیبانی می کند و هم خواستگاری آنلاین و هم حالت های بازی سفارشی جدید را دارد. با امواج مهاجمان میثاق مبارزه کنید تا شهر نیوممباسا را ​​در 10 نقشه قدیمی آزاد کنید.

تئاتر: از Theater برای ثبت و به اشتراک گذاری لحظات Halo مورد علاقه خود با جامعه استفاده کنید.

*برای راهنمایی در مورد حداقل مشخصات سخت افزاری برای دستیابی به معیارهای عملکرد به الزامات سیستم نگاه کنید
توصیف محتوای بالغ
توسعه دهندگان محتوا را اینگونه توصیف می کنند:

این DLC ممکن است حاوی محتوایی باشد که برای همه سنین مناسب نیست، یا ممکن است برای مشاهده در محل کار مناسب نباشد: General Mature Content

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *