اخبار 15 شهریور 14014:43 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Kingdom of the Dinosaurs 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Kingdom of the Dinosaurs 2022 در سال 2030، در طول جنگ جهانی سوم که در آن گروه کوچکی از بازماندگان آن را به یک پناهگاه تبدیل کردند. دو سال بعد آنها باید برای یافتن منابع جدید از آنجا خارج شوند، اما شکارچیان دایناسور از آنها استقبال می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم Kingdom of the Dinosaurs 2022 پادشاهی دایناسورها با شروع جنگ جهانی سوم آغاز می شود، گروه کوچکی از بازماندگان درو (هالدور) و همسرش کارلی رائه (رز) خود را به یک پناهگاه می رسانند. وقتی ذخایر کم می شود، درو باید تیمی را به سطح زمین هدایت کند.

هنگامی که تیم روی سطح قرار می گیرد، از ویرانی باقی مانده در سطح مطلع می شوند. دایناسورها تسخیر شده اند و اکنون، این مرکز مورد حمله دایناسورها نیز قرار گرفته است.

زیرنویس فیلم Kingdom of the Dinosaurs 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kingdom of the Dinosaurs 2022 یک فیلم ترسناک علمی تخیلی است که از ترکیبی از نابودی جنگ و دایناسورها استفاده می کند تا ما را به دنیای آخرالزمانی پرتاب کند. این باعث می‌شود که فیلم حس زامبی داشته باشد، با اینکه چگونه همه چیز خلق می‌شود، طرح اصلی یک فیلم زامبی خواهد بود، اما این بار با استفاده از دایناسورها.

وقتی نوبت به داستان اصلی می رسد، به سادگی یک گروه کوچک است که نیاز به حفظ امنیت برای منابع دارد. این خطر تلفاتی خواهد داشت و پایگاه خانگی نیز مورد حمله قرار می گیرد. هیچ چیز واقعاً احساس تازگی ندارد و بیشتر منتظر است تا ببینیم شخصیت ها چگونه انتخاب می شوند یا به مقابله می پردازند.

زیرنویس Kingdom of the Dinosaurs 2022 - بلو سابتايتل

جلوه ها برای بودجه کم به خوبی کار می کنند، برخی از عکس های دایناسور عالی به نظر می رسند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند. وقتی صحبت از اقدامات دایناسورها می شود، تمایل دارد با همه چیزهایی که در مجموعه پارک ژوراسیک دیده ایم مخالفت کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *