اخبار 17 شهریور 14015:17 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم 6Festivals 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم 6Festivals 2022 یک ایده سرگرم کننده با سه کودک نوجوان که قصد دارند در 6 جشنواره موسیقی در عرض 6 ماه در سواحل شرقی استرالیا شرکت کنند. برای عمق بیشتر، یکی بیماری لاعلاج دارد، دیگری خانه خراب، و دیگری با مشکلات مادر به علاوه ناامنی های خلاقانه با موسیقی خودش (تصویر حساس یاسمین). این سطوح عاطفی هستند که 6 فستیوال را از طریق لحظات ساختارمند آن بالا می برند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

 

زیرنویس فیلم 6Festivals 2022 هر جشنواره موسیقی دارای یک مشکل برای قهرمانان است، جایی که موسیقی زنده به پس زمینه معضلات شخصی ارائه شده تبدیل می شود. این سفر را برای نوجوانان به حرکت در می‌آورد که با مانع از موانعی که چالش‌های زندگی بر سرشان می‌آورد می‌گذرند. این عنصر چیزی است که فیلم را در سطح متعادل نگه می دارد، نه اینکه بهانه ای برای هرزگی در جشنواره های موسیقی شود.

زیرنویس فیلم 6Festivals 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس 6Festivals 2022 گاهی بهتر است کمتر بگوییم و بیشتر نشان دهیم. لحظاتی از دیالوگ های غیرضروری و قانع کننده وجود دارد، اما پس از آن موقعیت های صمیمانه ای از تخیل و اجرای قوی وجود دارد که به ما امکان می دهد وارد چارچوب ذهنی نوجوان شویم.

لذت خالص، شاهد آینده موسیقی استرالیایی است که در آن گروه Dune Rats، G Flip و Ruby Fields پیشتاز هستند. در مورد این تولید چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد. بنابراین اجازه دهید چیزهای کوچکی که شما را آزار می دهد مانع داستانی شود که ارزش گفتن درباره دوستی قوی در سخت ترین بخش زندگی را دارد – سال های نوجوانی و عشق به موسیقی.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *