اخبار 28 شهریور 14011:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم 2LDK 2003 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم 2LDK 2003 یک فیلم ژاپنی محصول سال 2003 به کارگردانی یوکیهیکو تسوتسومی به عنوان بخشی از پروژه دوئل با بازی ماهو نونامی و ایکو کویکه است.

دو بازیگر زن جاه طلب که یک آپارتمان مشترک دارند، متوجه می شوند که برای همان قسمت در لیست کوتاه قرار گرفته اند و باید یک شب دیگر منتظر بمانند تا ببینند چه کسی برنده این قسمت می شود. همانطور که آنها در طول شب با هم مشاجره می کنند، رقابت و کینه های پنهان آنها آپارتمان آنها را به میدان جنگ تبدیل می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم 2LDK 2003 اگرچه بازیگران زن مشتاق نوزومی (کویکه) و لانا (نونامی) آپارتمانی در توکیو دارند که متعلق به آژانس مدیریت استعدادهای آنهاست، اما آنها یک دنیا از هم جدا هستند. نوزومی یک دختر روستایی خوش زبان از جزیره سادو است که به خود می بالد که فروتن است. دختر شهر، لانا، که در یک منطقه ناهموار توکیو بزرگ شده است، دنیایی تر، با تجربه و خسته تر است.

در حالی که در آپارتمان هستند، متوجه می شوند که برای همان قسمت در یک فیلم مورد انتظار به نام همسران یاکوزا تست بازیگری داده اند و صبح یک تماس تلفنی وجود خواهد داشت که نشان می دهد چه کسی برنده این نقش است. آنها تصمیم می گیرند برای تماس تلفنی در آنجا بمانند.

مکالمه بین دو بازیگر زن ترش می شود و رنجش پنهان آنها را آشکار می کند و آنها را به انجام یک سری اعمال خشونت آمیز علیه یکدیگر سوق می دهد در حالی که بر سر پیشینه، سبک زندگی، انتخاب ها و زندگی عاشقانه خود بحث می کنند.

در حالی که آنها بر اثر جراحات شدیدی که به یکدیگر وارد کرده بودند در حال مرگ بودند، سرانجام تلفن آپارتمانشان در سپیده دم زنگ می خورد. وقتی بی پاسخ می ماند، به دستگاه منشی آنها تغییر می کند. صدای مرد روی دستگاه اعلام می کند که هر دو برنده این قسمت شدند.

زیرنویس فیلم 2LDK 2003 - بلو سابتايتل

زیرنویس 2LDK 2003 با فیلم آراگامی ریوهی کیتامورا به عنوان پروژه دوئل جفت شد. شینیا کاوای، تهیه کننده، چالشی را برای کارگردانان تسوسومی و کیتامورا صادر کرد تا یک فیلم بلند هر کدام از دوئل، دو بازیگر و یک صحنه بسازند، همراه با قانونی که فیلمبرداری باید فقط یک هفته طول بکشد.

2LDK تسوسومی در هشت روز فیلمبرداری شد و بازیگران و گروه اغلب در طول شب کار می‌کردند. این عنوان مخفف املاک و مستغلات ژاپنی برای یک آپارتمان 2 خوابه با اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و آشپزخانه است.

زیرنویس 2LDK 2003 - بلو سابتايتل

2LDK به صورت DVD در نسخه های ژاپن، ایالات متحده و کره منتشر شد. همچنین در مجموعه جعبه 3 دیسکی “Danger After Dark” (که شامل Suicide Club و Moon Child نیز می شود) گنجانده شد. 2LDK، بخشی از پروژه دوئل، همراه با آراگامی در استرالیا از طریق تلویزیون فاکستل در سال 2005 پخش شد.

در سال 2012، The Wright Girls، بازسازی با جما آرترتون، به کارگردانی اندی فیکمن، و نویسندگی برت رویال، اعلام شد. در سال 2014 فیکمن توسط کوین کانولی و آرترتون توسط جسیکا آلبا جایگزین شد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *