اخبار 8 مهر 14017:32 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Anikalupo 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Anikalupo 2022 داستان سارو، مردی است که به دنبال مرتع سبزتر است، اما با آشکار شدن وقایع و رابطه او با همسر پادشاه، با مرگ نابهنگام خود و با آکالا، پرنده ای عرفانی که اعتقاد بر این است که زندگی می بخشد و می گیرد، مواجه می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Anikalupo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Anikalupo 2022 زمانی شروع می شود که یک صنعتگر سارو (رمی) به پادشاهی Oyo می رسد. وقتی یکی از همسران پادشاه آرولاک از او استقبال می کند، او به دنبال شروع کار خود است. وقتی این دو به هم نزدیک می شوند، سارو خود را در موقعیت دشواری می بیند، موقعیتی که در مقابل پادشاه قرار می گیرد.

هنگامی که پادشاه از خیانت باخبر می شود، دستور اعدام سارو را می دهد. این تا زمانی است که آکالا یک پرنده عرفانی به او زندگی دوباره می بخشد. سارو با آرولاک فرار می کند، به این امید که بتوانند زندگی مشترکی را شروع کنند.

زیرنویس فیلم Anikalupo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Anikalupo 2022 یک درام فانتزی است که به فولکلور نیجریه درباره پرنده عرفانی آکالا می پردازد. پرنده بسته به اینکه ببیند شما به فرصت دیگری در زندگی نیاز دارید یا نه می تواند زندگی بدهد یا بگیرد. این نشان می دهد که چه اتفاقی برای مردی می افتد که توسط آکالا انتخاب می شود تا پس از محکوم شدن به مرگ فرصتی دوباره به دست آورد.

زیرنویس Anikalupo 2022 - بلو سابتايتل

این زمان می برد تا به جنبه عرفانی هر چیزی منجر شود. این به راحتی جالب ترین جنبه فیلم است، زیرا تغییر در سارو را ارائه می دهد. ایجاد خیانت خیلی طول می کشد. هنگامی که همه چیز شروع به وارد شدن به جنبه عمیق‌تر آنچه که سارو اکنون می‌تواند انجام دهد، می‌شود، ما شاهد تغییر در طرز فکری هستیم که از مرد سابقاً بیرون زده استقبال می‌کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *