اخبار 14 مهر 14016:58 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Maja Ma 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Maja Ma 2022 در نیمه دوم ماجا ما که در گجراتی به «سرگرمی» ترجمه شده است، یک پالاوی پاتل (Madhuri Dixit) متواضع به تنهایی می نشیند و با تمام چیزهایی که از دست داده کنار می آید. شوهرش، پسرش، و حتی یک عروس احتمالی، همه به این دلیل است که حقیقت 30 ساله او از گنجه بیرون آمده است. در طول این صحنه است که من نیز در یک انتهای تختم می نشینم و به تمام چیزهایی که از دست داده ام فکر می کنم – دو ساعت از شبم که فکر می کنم هدف فیلم چیست.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Maja Ma 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Maja Ma 2022 حول محور Pallavi می چرخد، یک خانه دار که همچنین یک رقصنده عالی است و همه او را دوست دارند. او همه چیز عالی است و پسرش تجاس پاتل (ریتویک بومیک) با او به عنوان چیزی کمتر از یک الهه رفتار می کند. او همچنین همسری عالی برای همسرش منوهار پاتل (گاجراج رائو) و مادری حامی دختر فعال LGBTQ خود تارا پاتل (سریستی شریواستاوا) است.

زیرنویس فیلم Maja Ma 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Maja Ma 2022 زندگی آنها بسیار سخت است، با خانواده ای که آماده میزبانی دوست دختر پنجابی تجاس، اشا (بارخا سینگ) و والدینش باب (راجیت کاپور) و پام (شیبا چادا) هستند. این خانواده، علیرغم زندگی چندین دهه در ایالات متحده، به ریشه دار بودن افتخار می کند. به حدی که هنوز در دوران قاعدگی با زنان به عنوان افراد غیرقابل لمس رفتار می کنند و برای دخترشان یک مرد باکره می خواهند (بله، صحنه ای در فیلم وجود دارد).

زیرنویس Maja Ma 2022 - بلو سابتايتل

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *