آموزشی 10 آبان 14011:01 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 8 دقیقه
کپی شد!
0

معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران

 

در این مقاله به معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران مانند آموزش غواصی و آموزش برنامه نویسی خواهیم پرداخت اما قبل آن بهتر است اطلاعاتی درباره نحوه برگذاری این دوره‌های آموزشی و نحوه آموزش در مجتمع فنی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران و مشخصات آن

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از تاریخ ۹۲/۰۶/۱۰ در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز کرده  این نمایندگی دارای ۱۴ سایت و کلاس مجهز، کارگاه هنر ، سالن همایش ، کافی شاپ و … می‌باشد.

این آموزشگاه با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره های تخصصی نوین مانند آموزش غواصی، آموزش برنامه‌نویسی و… نموده است ، و در حال حاضر به عنوان قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است.

آموزش غواصی و معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران

 

آموزش غواصی و معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران

افرادی که با مراجعه به آموزشگاه غواصی اقدام به ثبت نام می‌کنند با انتخاب پکیج غواصی صنعتی 27 مهارت را آموزش می‌بینند. این مهارت‌ها شامل: غواصی صنعتی، اتاق فشار و کاربردش، امداد و نجات، جوشکاری و بازرسی جوش، برشکاری، پاکسازی و خزه زدائی، سرویس و نگهداری، شناورسازی اجسام مغروق، عکاسی و فیلم برداری (تا عمق 40 الی 50 متر) می‌شود.

خزه زدائی یکی از این مهارت‌هاست. فرد با گذروندن این دوره متوجه می‌شود که خزه برای چه تشکیل می شود و چه طور می توانیم آن را از رفع کنیم. همچنین در بخشی مثل سرویس و نگهداری فرد می‌آموزد که چه طور تجهیزات خود را چک کند، چگونه و با چه نوع آبی آنها را بشوید. یاد می‌گیرد که چه زمانی قطعات نیاز به تعمیر و و یا تعویض دارد. بخشی از این مهارت شامل ابزارسازی می‌شود. در این قسمت فرد یاد می‌گیرد چگونه برای انجام عملیات زیر آب برای خود ابزارهایی ابداع کند که بکارش بیاید و از آن بتواند استفاده کند.

یک غواص در صورتی می‌تواند به خوبی از پس کارهای زیر آب بربیاید که در بهترین شرایط بدنی و کارایی باشد.

دانشپذیران مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب می توانند با شرکت در دوره آموزش غواصی و کسب دانش و مهارت های تخصصی غواصی، به راحتی وارد بازار کار مربوط به این حرفه شده در ضمن با پایان موفق این دوره آموزشی که زیر نظر بهترین اساتید به صورت تئوری و عملی برگذار می‌شود دانشپذیران قادر به کسب مدرک دو زبانه و معتبر مجتمع فنی خواهند بود.

توجه داشته باشید که  مجتمع فنی بعد از پایان موفق دوره غواصی، با توجه به میزان مهارت و دانش اکتسابی دانشپذیر، آن ها را به بازار کار معرفی و حمایت خواهد کرد.

فرصت های شغلی یک غواص

سازمان بنادر و کشتیرانی

سازمان دریانوردی

سازمان محیط زیست

سازمان شیلات

اشتغال در پروژه های صنعتی غواصی(دوره غواصی)

آموزش برنامه نویسی و معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران

آموزش برنامه نویسی و معرفی دوره‌های جذاب مجتمع فنی تهران

در دوره آموزش برنامه نویسی، نوشتن دستوراتی که یک سیستم مانند کامپیوتر بتواند آن را متوجه شود و آن ها را یکی پس از دیگری اجرا کندآموزش خواهید دید. برای برنامه نویسی باید دستورات و قواعد خاصی را رعایت کرد تا بتوانیم از طریق آن با کامیپوتر و سیستم ها ارتباط برقرار کنیم.

شاید در سال های دور بسیار عجیب بود که دستگاهی اختراع شود تا به آن بتوانیم دستورات مورد نظر خود را بدهیم و آن بدون کم و کاستی آن را اجرا کند. اما امروزه با برنامه نویسی می توان هر کاری را انجام داد و هر آن چه که در جهان وجود دارد توسط برنامه نویسی به آن دستور داده شده است.

برنامه نویسی از سال های گذشته تا کنون پیشرفت بسیار زیادی داشته از و مهمترین کار گذشته آن به طور مثال جمع دو عدد بوده است. اما امروزه با برنامه نویسی می توانید به انواع سیستم ها دستور داد و می توان آن ها را به حرکت در آورد که باعث به وجود آمدن یک انقلاب بزرگ در صنعت های مختلف شده است.

زبان های مختلفی در زمینه برنامه نویسی وجود دارد که برخی از آن ها مخصوص انجام کارهای خاصی می باشند. شما برای یادگیری نیازی نیست تمامی زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرید و با یاد گرفتن یکی از زبان ها می توانید کارهای بزرگی انجام دهید.

در ادامه پر کاربردترین و پر مخاطب ترین زبان های برنامه نویسی را برای شما نام می بریم تا با توجه به علاقه خود بتوانید آن را یاد بگیرید.

مزایای شرکت در دوره‌های اموزشی مجتمع فنی

از مزایای شرکت در دوره‌های اموزشی مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب می‌توان به برگذاری دوره‌های نوین و جذاب زیر نظر بهترین اساتید مربوطه به صورت عملی و تئیوری  اشاره کرد بعد از پایان این دوره‌ها آموزشی می‌توانید مانند یک حرفه‌ای کار خود را اغاز نمائید علاوه بر آن بعد از پایان دوره آموزشی دانشپذیر موفق به کسب مدرک معتبر و دو زبانه مجتمع فنی خواهد شد که در بهتر شدن رزومه افراد بسیار تاثیرگذار است..

 

 

 

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *