1033 7 آذر 14011:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Soar Into the Sun 2012 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Soar Into the Sun 2012 تائه هون (باران) جوانترین عضو تیم پروازی زبده “Black Eagles” است که متشکل از خلبانان جنگی برتر کره است. ته هون خلبان با استعدادی است، اما او همچنین یک دردسرساز است، پر از کنجکاوی و بازیگوشی.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Soar Into the Sun 2012 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Soar Into the Sun 2012 یک روز، وقتی تیم در یک نمایشگاه هوایی نمایشگاهی برپا می کند، او نمایشگاه را خراب می کند. پس از آن، ته هون از “عقاب سیاه” بیرون رانده می شود و به واحد پرواز رزمی 21، که توسط دائه سئو رهبری می شود، منتقل می شود.

زیرنویس فیلم Soar Into the Sun 2012 - بلو سابتايتل

زیرنویس  Soar Into the Sun 2012 تائه هون مانند یک برادر بزرگتر واقعی شروع به تکیه بر دائه سئو می کند. در همین حال، ته هون خود را در تضاد با چئول هی می بیند، که سفت و سخت است و به عنوان بهترین خلبان در واحد پرواز رزمی 21 تصور می شود. ته هون آماده می شود تا در یک مسابقه پروازی با چئول هی روبرو شود.

زیرنویس Soar Into the Sun 2012 - بلو سابتايتل

ته هون از رئیس بخش نگهداری از سه یانگ (شین سه کیونگ) کمک می خواهد. سپس، در آسمان در یویدو، یک هواپیمای جنگنده ناشناس ظاهر می شود و ته هون، دائه-سو، یو-جین و سوک-هیون باید یک سورتی پرواز انجام دهند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *