اخبار 3 بهمن 14015:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تأکید سرپرست شهرداری رشت به منظور تسریع در اجرای پروژه‌ها/ بررسی دقیق پرداخت‌ها، ابهامات قرارداد شهرداری و شهاب خودرو در حوزه پسماند و کود آلی

تأکید سرپرست شهرداری رشت به منظور تسریع در اجرای پروژه‌ها/ بررسی دقیق پرداخت‌ها، ابهامات قرارداد شهرداری و شهاب خودرو در حوزه پسماند و کود آلی

به گزارش ایلنا از رشت،جلسه پسماند و کود آلی با حضور فرماندار شهرستان رشت، نماینده دفتر عمرانی استاندار گیلان، سرپرست شهرداری رشت، بازرسی استانداری، معاونان شهردار، پیمانکار شرکت شهاب خودرو و دیگر مدیران مربوطه برگزار شد.

یوسف یزدانی، سرپرست شهرداری رشت در این جلسه اهمیت قرارداد شهرداری با شهاب خودرو و پیشبرد پروژه را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید راهکاری در این راستا پیش‌بینی گردد تا نه تنها از نقص قوانین ممانعت به عمل آید بلکه جلوی توقف کار هم گرفته شود.

در این جلسه هر کدام از حاضران نکات مهمی را اشاره و راهکارهایی را ارائه دادند و مقرر شد در کنار بررسی دقیق پرداخت‌ها، ابهامات قرارداد شهرداری و شهاب خودرو که به تاخیر در اجرای پروژه انجامید به دقت بررسی و برطرف گردد و در کنار آن ضمانت‌های اجرایی نیز برای ادامه پروژه منعقد شود.

نماینده دفترامور عمرانی استانداری گیلان هم در صحبت‌هایی ضمن تاکید بر رفع نواقص قرارداد بین شهرداری و شرکت شهاب خودرو و انعقاد مفاد قرارداد جدید به نوعی که در آینده مشکلی پیش نیاید، افزود: موضوعات پیش رو باید ظرف دو ماه آینده حل و فصل شود.

فرماندار شهرستان رشت هم در این جلسه ابراز داشت: در ابتدا باید با اصلاح فرآیند و جدیت تمام متولیان امر اجرای مابقی پروژه متوقف نشود تا بدین صورت در طی دو ماه آینده شاهد راه‌اندازی دو خط کودالی باشیم.

 

منبع:ایلنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *