اخبار 16 فروردین 140210:28 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

برنامه‌های نمایشگاه قرآن و عترت در فارس تشریح شد

برنامه‌های نمایشگاه قرآن و عترت در فارس تشریح  شد

به گزارش ایلنا، محسن نهاوندی در نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی فارس با بیان اینکه نمایشگاه مذکور در مساحتی بالغ بر ۴ هزار متر مربع و در سه سالن بهار، نرگس و سرو برپا خواهد شد، افزود: نگاه ما در این نمایشگاه نگاه فروشگاهی نیست لذا برای برپایی آن هیچ هزینه‌ای دریافت نشده است و هدف جریان‌سازی فرهنگ قرآنی در سطح جامعه است.

نهاوندی بر ضرورت راه‌اندازی دبیرخانه دائمی نمایشگاه قرآن و عترت در شرکت نمایشگاه‌ها تأکید و خاطرنشان کرد:‌ در برپایی نمایشگاه‌ها به دنبال گسترش بحث انس با قرآن هستیم لذا در آن محافل قرآنی هم برپا خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس اظهار کرد: همچنین در بحث کودکان نیز تلاش می‌کنیم تا اساتید روحانی از قم در نمایشگاه حضور یابند تا بتوانیم مباحث انس با قرآن و آموزش‌های اعتقادی را در میان کودکان دنبال کنیم.

او با بیان اینکه برای نمایشگاه مذکور مراسم افتتاحیه و اختتامیه با حضور استاندار و امام جمعه شیراز برگزار خواهیم کرد، گفت: همچنین هماهنگی‌های خوبی با صدا و سیما برای پخش زنده برخی از برنامه‌های نمایشگاه قرآن انجام شده است که جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

نهاوندی با تصریح اینکه تلاش می‌کنیم تا نمایشگاه تنظیم بازار هم در کنار این نمایشگاه‌ها برپا کنیم، پیشنهاد داد تا از ظرفیت اتاق اصناف و اتاق تعاون نیز برای افطاری ساده در این نمایشگاه استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی فارس گفت: همچنین آمادگی داریم تا دوره‌های ضمن خدمت با محتوای قرآن و مباحث اعتقادی ویژه کارکنان دستگاه‌ها را در این نمایشگاه برگزار کنیم.

 

منبع:ایلنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *