آموزشی 17 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از ایسنا

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از ایسنا

وزیر آموزش و پرورش با ارسال لوحی از اطلاع‌رسانی و تلاش ایسنا در حوزه آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

  متن لوح تقدیر محسن حاجی میرزایی خطاب به مدیر عامل ایسنا به شرح زیر است:
«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
برادر گرانقدر جناب آقای علی متقیان
مدیر عامل محترم خبرگزاری ایسنا
با سلام و تحیت
نقش آفرینی در عرصه گسترده اطلاعات و ارتباطات و راهبری ، هدایت و مدیریت جریان های فکری و خبری و ایجاد موج امید در مخاطبان و دریافت و انتشار اطلاعات با ابتنای بر اصول عدالت ، صداقت ، شفافیت و امانتداری ، رسالت خطیری است که بر دوش اصحاب رسانه نهاده شده است.
بی تردید اطلاع رسانی فراگیر سیاست ها ، آگاهی بخشی به ذی نفعان و دستیابی به رهیافت رشد، بالندگی و تعالی آموزش و پرورش کشور، در گرو درایت ، تعادل اثربخش و همکاری دوسویه با رسانه های متعهد و تلاش های متخصصانه مدیران کارآمدی است که با خلق فرصت های بدیع و همت والای خویش ، موجبات سرافرازی تظام مقدس تعلیم و تربیت را فراهم می نمایند.
لذا فرصت را مغتنم شمرده در آستانه روز”خبرنگار” ضمن تبریک این روز فاخر، از احساس مسئولیت، همراهی و اهتمام مجدانه حضرت عالی در پیشبرد اهداف و اعتلای این عرصه خطیر، به ویژه در دوسال اخیر، تقدیر و تشکر می نمایم.
سلامت، سعادت و توفیق روزافزونتان در استمرار خدمات ارزشمند به بزرگترین دستگاه اجرایی کشور را از پیشگاه حضرت حق تعای مسالت می نمایم.
محسن حاجی میرزایی
وزیر آموزش و پرورش»

گفتنی است، صادقی، معاون امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش امروز به نمایندگی از وزارتخانه با حضور در ایسنا لوح وزیر را به مدیرعامل تقدیم کرد.

منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *