استان ها 17 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

یک همکاری برای کشف استعدادهای هندبالی در روستاهای کرمانشاه

یک همکاری برای کشف استعدادهای هندبالی در روستاهای کرمانشاه

 رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کرمانشاه از همکاری با هیات هندبال برای کشف استعدادهای هندبالی در روستاهای استان خبر داد.

زهرا کشتمند بااشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و هیات هندبال استان، اظهار کرد: چندی پیش تفاهم نامه ای بین فدراسیون های ورزش روستایی و هندبال منعقد شد که ما نیز در این راستا در استان آن را اجرایی کردیم.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در حال حاضر کرمانشاه یکی از قطب های ورزش هندبال در ایران محسوب می شود و تعداد قابل توجهی بازیکن لیگ برتری داریم، امیدواریم انعقاد این تفاهم نامه به حفظ جایگاه هندبال ما در کشور کمک کند.

رئیس هیات ورزش روستایی استان افزود: طبق این تفاهم نامه با کمک هیات هندبال کلاس های داوری و مربیگری را برای علاقمندان به این رشته که در روستاها زندگی می کنند، برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: این افراد پس از پایان کلاس ها و اخذ مدرک مربیگری و داوری در گام بعدی برای کشف استعدادهای هندبالی در سطح روستاهای استان فعال خواهند شد.

کشتمند افزود: کار استعدادیابی این رشته در دو بخش دختران و پسران در رده های سنی ۱۴ تا ۱۸ سال انجام خواهد گرفت.

وی یادآورشد: شناسایی استعدادهای هندبالی ابتدا در سطح روستاها، سپس بخش، شهرستان و استان انجام می گیرد و افراد برتر در نهایت به مسابقات المپیاد استعدادهای برتر هندبال کشور اعزام خواهند شد.

رییس هیات هندبال متذکر شد: برای اجرایی شدن این برنامه زیرساخت های هیات ورزش روستایی را در همه شهرستان ها بکار می گیریم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین هیات هندبال آقای درخشنده را به عنوان رئیس کمیته روستایی و هیات روستایی نیز آقای رضا منصوری را به عنوان رئیس کمیته هندبال خود معرفی کردند. در بخش بانوان هم خانم عاطفه کریمی در بحث استعدادیابی بانوان هندبالیست فعالیت خواهد کرد.

منبع:ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *