اخبار 18 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

افزودن ۲ رشته جدید به رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد

افزودن ۲ رشته جدید به رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد

 رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اشاره به این که ثبت‌نام مهرماه این مرکز با ۹ کد رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی آغاز شده است، اظهار کرد: دو رشته جدید کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در پذیرش سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این مرکز آموزشی به مجموع رشته های این مرکز اضافه شده است.
وی اظهار کرد: رشته های حقوق ثبتی، مدیریت امور اداری، دستیاری حقوقی امور قضایی، برنامه‌سازی کامپیوتر و اینترنت و شبکه‌های گسترده رشته‌های مقطع کاردانی پذیرش مهرماه هستند.
رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی برای پذیرش مهرماه، ادامه داد: خدمات حقوقی ثبت و دفاتر اسناد رسمی، مدیریت دفتری، تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات از رشته های مقطع کارشناسی هستند.
رضایی اظهار کرد: جهاددانشگاهی با بهره‌گیری از سامانه آنلاین آموزشی و اختصاصی امجد کلاس‌های درسی را با بهترین کیفیت و به‌ صورت دوطرفه برگزار خواهد کرد.
وی گفت: از شرایط ویژه برای دانشجویان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی می‌توان به تشکیل کلاس‌ها خارج از وقت اداری جهت سهولت شرکت در کلاس، تخفیف ۲۰ درصدی دانشجویان جهت ثبت نام و شرکت در دوره‌های کوتاه مدت جهاددانشگاهی، پرداخت بیش از نیمی از شهریه به صورت وام صندوق رفاه دانشجویان و امکان تقسیط شهریه اشاره کرد.
رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیار با اشاره به اینکه علاقمندان به‌ صورت حضوری و اینترنتی می توانند در رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ثبت نام کنند، یادآور شد: علاقمندان جهت ثبت‌نام حضوری به آدرس شهرکرد، میرآباد غربی، میدان جهاددانشگاهی، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۸۰۶۵۶ و ۳۳۳۸۰۶۶۹ تماس حاصل فرمایند.
وی ادامه داد: زمان ثبت نام اینترنتی نیز نیمه دوم مرداد ماه از طریق سایت سنجش به نشانی WWW.sanjesh.org  صورت می‌گیرد.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *