اخبار 18 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بستری‌های کرونایی در بوشهر اوج گرفت

بستری‌های کرونایی در بوشهر اوج گرفت

 دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان به ۸۷۶ نفر و تعداد فوتی‌ها به ۲۰ نفر رسید.

دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۳۲ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۵۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در این استان که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۲۰ نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا ۶ آقا با ۷۱، ۶۳، ۶۲، ۶۰، ۵۸ و ۴۸  سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای ریوی، کلیوی، فشارخون و دیابت و ۳ آقا با ۹۰، ۵۵ و ۵۲ سال سن بدون سابقه بیماری و ۱۰ خانم با ۹۵، ۸۳، ۷۹، ۷۷، ۷۲، ۶۵، ۶۴، ۶۵، ۶۲ و ۵۱ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای کلیوی، قلبی، سرطان، فشارخون و دیابت و یک خانم با ۹۰  سال سن بدون سابقه بیماری در استان بوشهر به ثبت رسید.
کشمیری افزود: در شبانه‌روز گذشته ۱۸۱ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد  ۱۴۶ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌‎اند.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، وی افزود: تا کنون هزار و ۵۳۷ نفر از ابتدای شیوع کرونا در این استان به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۷۱ هزار و ۴۱۶ نفر در این استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *