اخبار 18 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

رئیس اسبق ستاد ارتش اسرائیل: ۱۰۰ هزار موشک به سمت ما نشانه گرفته شده/باید آماده شویم

رئیس اسبق ستاد ارتش اسرائیل: ۱۰۰ هزار موشک به سمت ما نشانه گرفته شده/باید آماده شویم

رئیس اسبق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی به مقامات این رژیم درباره موشک‌های مقاومت در لبنان و نوار غزه هشدار داد.

 به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، گرشون هکوهین، رئیس اسبق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی اذعان کرد که این رژیم نسبت به احتمال تشدید تنش در جبهه شمالی این رژیم با جنوب لبنان نگران است.
وی اظهار کرد: اگر در اسرائیل بودم برای جنگ آماده می‌شدم؛ ما باید از انکار دست بکشیم و بپذیریم که یک کمپین تهدید علیه اسرائیل وجود دارد و در آینده دشوارتر از روزهای اخیر خواهد بود؛ اما اسرائیلی‌ها متوجه این موضوع نیستند که باید برای آن آماده شوند.
وی افزود: “ما باید بفهمیم حزب‌الله و حماس چه می‌کنند. این یک رویکرد بسیار پیچیده است. آنها جنگ نمی‌خواهند، آنها می‌خواهند ما را از پای دربیاورند. آنها متعهد به تلاش روزانه برای آسیب رساندن به اسرائیل تا زمان نابودی آن هستند. آنها این کار را می‌کنند و هر کاری را که انجام می‌دهند بررسی می‌کنند.
رئیس سابق ستاد ارتش رژیم اشغالگر ادامه داد: مردم اسرائیل باید بدانند که در بهشت ​​نیستند. رئیس ستاد ارتش به خوبی در برای مقابله با حزب‌الله و حماس آماده می‌شود، اما او خیلی کوچک است که بتواند همزمان همه تهدیدها را تحمل کند.
وی ادامه داد: زمانی که کسی زمین بخورد ضربه زنندگان به آن زیاد می‌شوند؛ به همین دلیل تل‌آویو نباید بگذارد اطرافیانش شاهد به نوسان افتادن اسرائیل باشند.
هکوهین گفت: همه می‌دانند که ۱۰۰ هزار موشک به سمت اسرائیل نشانه گرفته شده است و جبهه داخلی باید آماده باشد.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *