اخبار 18 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

فعالیت خبرگزاری ایسنا در روشنگری علمی و تحقیقاتی اثرگذار است

فعالیت خبرگزاری ایسنا در روشنگری علمی و تحقیقاتی اثرگذار است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: موجودیت خبرگزاری‌ ایسنا باعث می‌شود تا بخش عظیمی از فضای مجازی خبری را روند سالم علمی پر کند.

ناصر نبی زاده، امروز دوشنبه ۱۸ مرداد در دیدار مجازی با خبرنگاران خبرگزاری ایسنا به عملکرد آگاهی بخشانه خبرگزاری ایسنا در خصوص بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: کوشش خبرنگاران این رسانه در ارائه مطالب علمی و رفع ابهامات و شایعات موجود پیرامون این بیماری، بسیار اثرگذار است.

به گزارش ایسنا، وی با قدردانی از برگزاری دوره‌های آموزشی توسط جهاد دانشگاهی و خبرگزاری ایسنا، بیان کرد: نیاز کلی حوزه رسانه به این آموزش‌ها در بعدهای مختلف مشهود است.

نبی زاده بیان کرد: آمادگی داریم در بحث‌های آموزشی با پیشنهاد ادارات مختلف در حیطه خبر با خبرگزاری ایسنا همکاری لازم را داشته باشیم.

وی افزود: این خبرگزاری در حوزه مدیریت کرونا، بحث‌های توسعه‌ای استان و انتخابات زحمات زیادی کشیده و پوشش گسترده رسانه‌ای داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: از خبرگزاری ایسنا که پشتوانه دانشگاهی و دانشجویی دارد انتطار می‌رود با نگاهی علمی و با چارچوب‌های مشخص به مباحث مختلف از جمله مهم‌ترین نیاز امروز یعنی حوزه سلامت بپردازد که البته این امر در این خبرگزاری به دقت رعایت می‌شود.

وی با بیان اینکه کوشش‌های خبرنگاران ایسنا در ایام کرونا بسیار قابل تقدیر است، اظهار کرد: موجودیت چنین خبرگزاری‌هایی باعث می‌شود تا بخش عظیمی از فضای مجازی خبری را روند سالم علمی پر کند.

سپیده قلندری اسفدن، مدیر اداره هنر و رسانه جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و سردبیر خبرگزاری ایسنا نیز در این جلسه اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا همواره با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تربیت خبرنگاران زبده توانسته سهم بسزایی در تربیت نیروها در حوزه خبر استان‌ داشته باشد.

وی یادآور شد: این خبرگزاری همچنان بدنه دانشجویی خود را حفظ کرده و با بهره‌گیری از شوق و پویایی جوانان دانشجو می‌کوشد یاریگر نظام اسلامی از جمله دولت باشد.

قلندری اسفدن بیان کرد: خبرگزاری ایسنا آمادگی دارد همچون گذشته باز هم با ارائه تحقیقی مشکلات و ریشه یابی بر معنای واقعیت و نه براساس گزافه گویی و اغراق در راستای حل مشکلات منطقه با ظرفیت‌های بومی گام بردارد.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *