اجتماعی 18 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پنج پروژه‌ پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست شهرداری

پنج پروژه‌ پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست شهرداری
عکس تزئینی است.

رئیس اداره ارزیابی و استانداردهای محیط زیست از بررسی پنج عنوان طرح و پروژه در دومین جلسه کمیته فنی (غربالگری) مربوط به سال ۱۴۰۰ طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، خدماتی و زیربنایی شهرداری تهران خبرداد.

 سید سجاد موسوی افزود: دومین جلسه کمیته فنی (غربالگری) سال ۱۴۰۰ طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، خدماتی و زیربنایی شهرداری تهران با حضور مدیرکل توسعه و پایش این اداره کل به‌صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌های مناطق ٣، ١۵ و ١٨ مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: براساس نتایج حاصل از بررسی‌های صورت گرفته در این کمیته، پروژه مجموعه ورزشی سعیدی منطقه ٣ در صورت احداث استخر و رستوران نیاز به انجام مطالعات توجیه محیط زیستی دارد همچنین پروژه راه‌اندازی کارخانه  تفکیک و بازیابی پسماندهای شهری مناطق ١۵،١۲ و ١۶ (Material Recovery Facility) در محل ایستگاه انتقال و ایستگاه بازیافت آزادگان در منطقه ١۵ ملزم به انجام ارزیابی اثرات محیط زیستی (EIA) شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه بوستان مدافعان سلامت منطقه ١٨ جهت جلوگیری از اثرات محیط زیستی منفی تدوین برنامه مدیریت محیط  زیست (EMP) الزامی است همچنین پروژه احداث بلوار ۴۵ متری بهار این منطقه نیز ملزم به انجام مطالعات توجیه محیط زیستی شد.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *