اخبار 19 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

لزوم توجه به نگهداشت المان های ترافیکی/ تدبیر برای حمل و نقل عمومی شهر در سال تحصیلی جدید

لزوم توجه به نگهداشت المان های ترافیکی/ تدبیر برای حمل و نقل عمومی شهر در سال تحصیلی جدید

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به نگهداشت المان های ترافیکی گفت: مشکل و معضل پیش رو شروع سال تحصیلی در مهرماه است که امیدواریم معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران برای برون رفت از این معضلات تدبیری داشته باشند.

 سید احمد علوی بعد از ارائه گزارش معاون حمل و نقل و ترافیک خطاب به مناف هاشمی گفت:  ایشان از همکاران خوب ما در شهرداری هستند و همانگونه که آقای مهندس چمران نیز ذکر کردند بحث تامین مالی و برنامه ریزی می تواند بخش زیادی از مشکلات را حل کند. نمیتوانستیم انتظار حل تمام مشکلات را در این ۲ سال حضور اقای هاشمی داشته باشیم، اما با این حال برخی دغدغه ها وجود دارد که من ذکر می کنم.
وی افزود: بحث نگهداشت المان های ترافیکی شهر از موضوعات مهمی است که اکنون شرایط خوبی ندارد. به طور مثال زمان قطعی برق ما دیدیم که یو پی اس ها جواب نداد و مشکلاتی ایجاد شد. مشکل و معضل پیش رو شروع سال تحصیلی در مهرماه است. ما زمان زیادی نداریم و حتما دکتر جاوید هم تا زمان استقرار آقای زاکانی تدبیر می کنند؛ چرا که با توجه به روند واکسیناسیون انتظار می رود که مدارس و دانشگاه ها بازگشایی شوند. در این میان نه ناوگان اتوبوسرانی با وضعیت فعلی پاسخگو خواهد بود و نه شرایط ناوگان ریلی ما پاسخگو خواهد بود.
وی تاکید کرد: انتظار معجزه از آقای مناف هاشمی نداریم، ما نیز در کنارشان هستیم تا کمک کنیم که ان شاءالله برای این پیک ترافیکی تدبیری شود.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *