اخبار 19 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کرونا ۴۰ باشگاه ورزشی را در خراسان شمالی تعطیل کرد

کرونا ۴۰ باشگاه ورزشی را در خراسان شمالی تعطیل کرد

 معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا موجب شده تا ۴۰ با شگاه ورزشی در خراسان شمالی تعطیل شوند.

بروحی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا مربی های ورزشی و اوضاع ورزشکاران در وضعیت بدی قرار گرفت، اظهارکرد: آسیب هایی که کرونا به حوزه ورزش این استان وارد کرده است غیرقابل جبران است.

وی تصریح کرد: تعدادی از مربی های ورزشی در این استان مربی گری شغل دوم آن ها است اما برای تعداد دیگری از آن ها فقط با شغل مربی گری ورزشی امرار و معاش می کنند که با تعطیل شدن ورزش، اوضاع اقتصادی آن ها نیز به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است و باید چاره ای به حال این افراد شود.

بروحی تاکیدکرد: یکی از رشته های که افراد فعال در آن حوزه به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اند، رشته شنا و غریق نجات است.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از مربی های ورزشی زنان هستند که این افراد سرپرست خانوار بوده و با شیوع ویروس کرونا از کار بیکار شده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: در این میان ورزش قهرمانی نیز به شدت تحت تاثیر کرونا قرار گرفته و موجب شده تا قهرمانان به اهدافی که در نظر داشته اند، نرسند.

به گفته وی رشته هایی همچون رشته های ورزش همگانی نسبت به سایر رشته های ورزشی از اوضاع بهتری برخوردار هستند اما فعالیت رشته هایی همچون کاراته ، جودو و … به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *