اخبار 21 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

در برابر جان انسان‌ها مسؤول هستیم

در برابر جان انسان‌ها مسؤول هستیم

 استاندار کردستان بر ضرورت ارتقاء ایمنی راه های استان تاکید کرد و گفت: در موضوع ترافیک و ایمنی راه‌ها، در برابر جان انسان ها مسؤول هستیم.

بهمن مرادنیا امروز (۲۰مرداد) در اولین جلسه شورای راهبری کاهش سوانح رانندگی استان، ضمن ابراز تاسف از افزایش آمار فوتی ناشی از تصادفات جاده‌ای استان، اظهار کرد: نقصان‌هایی که موجب بروز حوادث رانندگی می شود باید اصلاح یا تکمیل شوند چرا که اگر حتی یک دوربرگردان، اساسی اجرا نشود ممکن است خسارات جانی و مالی به دنبال داشته باشد.

وی در خصوص محور پرتردد و مهم مریوان باشماق نیز بر ضرورت در اولویت قرار دادن این مسیر از سوی ادارات راهداری و راه و شهرسازی تاکید کرد و افزود: این مسیر فقط ۱۷ کیلومتر است و باید ایمنی آن را تامین کنیم.

مرادنیا همچنین موضوع ارتقاء خدمات مخابراتی و اینترنتی در جاده های استان را مهم و اولویت دار عنوان کرد و خواستار تسریع در انجام این خدمات شد.

موضوع وانت های میوه فروشی در سطح شهرهای استان، دیگر دستور کار این جلسه بود که استاندار در این خصوص اظهار کرد: این موضوع تبدیل به معضل شده و حضور آنها بویژه در ورودی شهرها چهره نامناسبی ایجاد کرده است.

مرادنیا در تایید نظرات اعضای جلسه، ضرورت اخذ تصمیم قاطع و همکاری دستگاه های ذیربط در اجرای آنرا یادآور شد و گفت: بسیاری از مردم از حضور این وانت بارها در خیابانهای شهر معترض هستند و اگر امروز اقدامی جدی در این زمینه انجام نشود، همه خیابان ها را در بر می گیرد.

وی از شهرداری و پلیس راهور خواست در برخورد
با وانت هایی که در طرح ساماندهی وانت های دستفروشی همکاری نکنند، برخورد جدی داشته باشند و در صورت عدم تمکین، سهمیه بنزین آن‌ها قطع شود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *